LV RU

Luminor DNB - krāpšana

Sveicināti vairākus gadus atpakaļ uztaisīju kontu luminor filiālē Jelgavā. Uz manu jautājumu kuros citu banku bankomātos varu noņemt skaidru naudu bez komisijas maksas man atbildēja ka swedbank bankomātos to var darīt droši. Tā es vairākus gadus dažreiz dariju. Internetbanku lietoju bet pārskatu neesmu skatījies. Šodien paskatījos šoks! Par katru reizi ko izņēmu swedbankas bankomātā naudu iekasēja 3,50 eiro. Zvanīju uz bankas tālruni man atcirta vajag sekot līdzi savam kontam un viņu mājaslapā ir visi tarifi. Tagad es saprotu ka bankai galvenais ir noplēst naudu, klients neinteresē. Ir teiciens * nezināšana neatbrīvo no atbildības. Es domāju ka nesu vienīgais kam tā ir sanācis no bankas puses nekaunība krāpšana. Neviena brīdinājuma ka tiks iekasēta komisijas maksa uz klientu uzspļaut. Tā kā es ar savu nabaga algu esmu ļoti labi pabarojis biezos, lai aizrijas. Atpakaļ jau neatdos. Tā jau dzīvojam no algas līdz algai.

05.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Luminor banka Ответ от представителя 12.02.2020

Labdien,

Atbildot uz Jūsu sūdzību, vēlamies paskaidrot, ka 2018. gada 15. maijā stājās spēkā izmaiņas bankas pakalpojumu cenrādī, nosakot komisijas maksu par skaidras naudas izņemšanu citas bankas bankomātos (2% no summas, min. EUR 3.50).
Par visām izmaiņām cenrādī banka informēja klientus divus mēnešus iepriekš, ievietojot ziņojumu internetbankā.

Ar aktuālo cenrādi iespējams iepazīties: https://www.luminor.lv/lv/privatpersonam/cenradis.

Atvainojamies, ja savstarpējās komunikācijas rezultātā esam sagādājuši Jums neērtības un ceram uz veiksmīgu turpmāko sadarbību!

Ar cieņu,
Agnese
Luminor

Дополнено Jānis devigais 13.02.2020

Sveicināti .man internets nav tik bieži pieejams lai es izsekotu visām izmaiņām un 220 e nav pārs evro . Es neesmu tik bagāts lai ar naudu mētātos. Šoks ir pamatīgs . Nevēlos nekādu sadarbību.

Комментарии (11)

Nu un? Ja pratu nav... Latvijai navajadzēja savu banku, tad barojāt amerikāņus, vāciešu un skandināvus!

Jake Robert 05.02.2020

Vajadzēja slimnīcā no Luminora izņemt 5 Eur, kā izrādās komisija bija 3.50$. Kopā 8.5$ pļā

Tu Turkey901 05.02.2020

Iespējams, tā bija DNB bankas laikos, bankas apvienojās, nosacījumi varēja mainīties un, nu jau Luminor bankā, komisija ir!

Jānis devigais 06.02.2020

Jā viss pareizi kad bankas apvienojas tad viss mainījās . Tas parāda attieksmi pret klientu . Un kāpēc swed un unib pārtrauca sadarbību. Secinājumi nav tālu jameklē

No Noboby 05.02.2020

Dzīvo no algas līdz algai bet nekad neskaties kur nauda iet? Nepamani 3,50 pazūdam? Man te kaut kas neiet kopā. Vai nu Tu negribi vai arī nemāki mācīties no kļūdām, jo cik es zinu, ja cilvēks grib uzlabot savu finansiālo situāciju, tad vismaz pārskata ibankā kur nauda visvairāk iet utt. Protams bankas nolaidība arī, bet nevaino visu banku viena ne pārāk gudra darbinieka. Es nedomāju ka bankai tik ļoti Tavi 3,50 palīdzēs, jo es šaubos ka Tu dzīvojot no algas līdz algai ņem naudu katru dienu no Swedbank

Jānis devigais 06.02.2020

Nejau katru dienu naudu noņemu. Runā ir par to ka netiku brīdināts par komisijas maksu.

Tu Turkey901 06.02.2020

Gan jau, ka ir brīdināts viņu mājaslapā/ cenrādī, kur tieši Jūs meklējāt šo brīdinājumu un informāciju par komisijas maksu?
Iespējams, Jūs gaidījāt, ka Jums personīgi piezvanīs, apvaicāsies par dzīvi un ieminēsies, ka, starp citu, tagad komisija ir jāmaksā?!

Jānis devigais 06.02.2020

Kāpēc manai sievai citā bankā atnāca brīdinājums ka viņa luminorā varēs naudu tikai par maksu noņemt Atnāca īsziņa un e-pasts.

Tu Turkey901 06.02.2020

Laikam tāpēc, ka šāds pakalpojums ir pieslēgts, tāpat kā paziņojumi par ienākušajiem maksājumiem, varat saņemt tās maksas īsziņas, varat tās arī nesaņemt.

⛔️ ⛔️ 06.02.2020

Vairākus gadus atpakaļ pametu Luminor, jo bankas darbiniece pateica, ka tas ir s..ds, burtiski atrunāja.

Jānis devigais 06.02.2020

Es ar domāju laisties uz citu banku

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы