www.sudzibas.lv DEPO Veci pīrāgi

РешеноRāmkalni veikals Depo - Veci pīrāgi

Vienmēr ar prieku apmeklēju šo veikalu un iepirkos.Vakar 25.04.2017 Rāmkalnu veikalā Depo Krasta iegādājos speķa un kāpostu pīrādziņus.Absolūts šoks pīrāgi ,kuri nudien nemasā lēti bija cieti ,respektīvi veci.Nekad šo firmas veikalu,ne kafeinīcu vairs neapmeklēšu.

Дополнено Inga Lasmane(ex Vecvagare) 26.04.2017

Nekas nav atrisināts,ceļu uz šo iestādījumu aizmirsīšu!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 02.05.2017

Gods,kam gods!
Patiess prieks, ka ir tādi Latvijas uzņēmumi kā Rāmkalni, kuriem rūp patstāvīgie klienti.Ar mani sazinājās otrā dienā un izrunājām šo nepatīkamo negadījumu.
Paldies par gardo kompēnsāciju, un pīrādziņi ,ir kā vienmēr atkal līmenī.

Ar cieņu,
Inga Lasmane

Комментарии (5)

!

"Nekas nav atrisināts,ceļu uz šo iestādījumu aizmirsīšu!" - skleroze, skleroze... Lūk, kādu postu nodara "cieti ,respektīvi veci" pīrāgi.

TasEsLV 26.04.2017

"Nekas nav atrisināts,ceļu uz šo iestādījumu aizmirsīšu!" - Vēlies lai tev piegādā mīkstus pīrādziņus ar nākamo ekspress pastu? Kad tev iedod/ vai pati liec maisiņā. patausti? ja ir pretenzijas dod atpakaļ. nevis apēd un tad sūdzies.

Ventilators 27.04.2017

Tieši tā! Turpmāk pīrādziņus jāpasûta internetā!

Inga Lasmane(ex Vecvagare), cik nožēlojami. Taisīt traci pāris pīrādziņu dēļ, lai dabūtu "gardo kompēnsāciju".
Pēc Zolitūdes Maximas arī bija kaudze bļāvēju, kuri zvērēja nekad šo veikalu tīklu neapmeklēt, taču - visam ir sava cena, vai ne?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы