www.sudzibas.lv DEPO Vadības attieksme

Depo - Vadības attieksme

Labdien, vēlos ziņot, ka vadība darbiniekus ne par ko neuzskata, atceļ atvaļinājumus, neadekvāti grafiki, strādā bez nekādām iesējām ko saplānot no privātās dzīves.
Daži darbinieki neadekvāti haotiski histēriķi, tai pašā laika ir vecākie pārdevēji, (jautājums, kā) , nodaļas vadītāji bieži izsaka nejaukus mājienus (nepatīk, ej prom) jā tas ir labākais risinājums tādā ellē.

30.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (3)

K kosrem 30.04.2021

Ja jau jāiet prom, aizej ar mūziku. Man jau trešais priekšnieks. Ar mani nerunā, jo likums taisnība ir manā pusē.

T Taisnā tiesa 11.06.2021

Kad raksti atvaļinājumu,vajag nokopēt savu iesniegumu,iet pa taisno pie veikala vadītāja uz kabinetu,iedot iesniegumu rokās un pieprasīt viņa parakstu,datumu un zīmogu ! Pēc tava teksa redzu,ka pats/pati nezini likumus ! Ja viņš atsakās,zvani uz darba inspekciju ! Jo veikala vadītāja pienākums ir parakstīt kopiju,tas pats attiecas uz atlūgumu...

A airisa04 11.06.2021

Es labi zinu likumus., un tavi padomi man nav vajadzīgi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы