LV RU
www.sudzibas.lv DEPO Slikts seviss

Depo - Slikts seviss

Ļoti slikta apkalpošana žalūziju un aizkaru nodaļā. Nodaļas darbinieks nepārzin produkciju. Saka, ka konkrēti izmēri nav veikalā, kurus es pēc tam atrodu. Arī uz jautājumu kā konkrētas žalūzijas stiprinās, sākumā rupjā tonī atbild, ka viņš nevar zināt kā es stiprināšu. Lai gan man jautājums bija vai žalūzijas skrūvējas vai līmējamas, ka ir nepieciešams nostiprināt tuvu griestiem. Pateica, ka žalūzijas skrūvējas, līmējamas un pat dībeļi komplektā, ko jau tajā brīdī sapratu, ka rupji meli. Izskatos jauna un esmu blonda, taču es saprotu stiprinājumus. Manā uztverē tā bija pazemojoša attieksme, jo esmu sieviete. Protams žalūzijas nevar piestiprināt kā man to rupjā veidā sameloja. Saprotu, ka nevar pārzināt visa veikala produkciju, bet savu nodaļu ar trīs plauktiem vajadzētu pārzināt, vai atklāti pateikt, ka nezin. Pretīga pieredze un velti iztērēta nauda.

23.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

S Spuris 24.06.2019

Depo veikali ir daudz.Un atrodas arī citās pilsētās ne tikai Rīgā.Iepērkos vienā no tiem reizēm,taču tur ir laba apkalpošana,pat ja konsultantam nav garīgais ko var redzēt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы