LV RU
www.sudzibas.lv DEPO Sliktākais serviss

Depo - Sliktākais serviss

Briesmīgākais serviss. Pārdevēja atteicās aplāpot vēlreiz, sakot, ka otrreiz ar uzņēmuma karti nedrīkst apkalpot, kaut arī pirms 2 dienām cita pārdevēja to darīja, un nekādu problēmu nebija.
Nostādot mani - patērētāju neērta situācijā.
Teica, lai stāvu otru rindu un eju uz info un stāvu vēlreiz rindu. (un izbraukt ar ratiem nemaz nebija iespējams līdz turienei) kad mans pacietības mērs bija pilns, teicu lai savāc manus nenopirktos produktus un lai paši krāmē kur grib, tad vēl atļāvās pateikt uz mani - nav ko stresot un nervozēt.
Pārdevējas vārds - ira
nekad vairs neiepirkšos pie šīs pārdevējas un noteikti, sūdzēšos tālāk.

28.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (2)

S Sandra 05.03.2021
Nekaunīgi liek gaidīt.

Aizbraucām uz Depo ,krasta iela 36.drive in neviena mašīna nebija.nogaidijām pie šlagbauma 15min līdz izlīda apsargs un ielaida mūs.idiotisms aukstākā mērā,un ņirgāsānās pret cilvekiem.

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы