LV RU
www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss un apkalpošana

DEPO Rēzekne - Slikts serviss un apkalpošana

Bijām Depo Rēzeknē un pirkām šīferi es esot stāvoklī palīdzēju vīram kraut mašīnā šīfera loksnes jo konsultants atteicās palīdzēt parādīja ar pirkstu teica kraujiet. Vīrs palūdza palīdzēt, bet konsultants atteicās. Pats ar citu pārdevēju stāvēja un skatījās kā sieviete stāvoklī krauj šīferi. Fui kas tie ir par cilvēkiem. Pēdējā laikā visi ir neizpalīdzīgi un nevēlas palīdzēt ar izvēli.

09.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

K Klientamnavtaisnība 09.09.2020

Tas neietilpst viņu darba pienākumos - cik reižu tas ir jāatkārto?

V vitols 09.09.2020

Kārļa Ulmaņa gatves Depo man palīdzēja iekraut depo darbinieks reģipsi, es pat viņam neprasīju.

Jimmy Darling 09.09.2020

Konsultants nav krāvējs, var nākt pretī un var nenākt, bet ka jau iepriekš minēts - Tas neietilpst viņu darba pienākumos

O OOOOOOOoo 09.09.2020

Tas nav Ina pienākumos, un tu domā ka čalis ar minimālo algo grib vēl staipīt pa velti? Varēji sarunāt pa kādu dvacaru un būtu palīdzējis

H Helsu 09.09.2020

Daudzas darba vietas darba devejs aizliedz darbiniekiem iekraut pirceja preces. Ja gadijuma darbinieks sevi savainos, vins uznemsies visu vainu tik uz sevi. Tas ir risks darbiniekam negadijuma gadijuma pectam arsteties uz sava rekina. Iekausana, aizvesana utt ir cits pakalpojums un visbiezak ari maksas. Jums tas skiet aizvainojosi, bet pirmkart darbiniekam ir darba attiecibas ar darba deveju un tikai tad pret klientiem.

Klients45566 10.09.2020

Nē tu vienīgā uz pasaules esi stāvoklī
Tavs vīrs palīdz pati.
Kad darbiniekam būs problēmas vecumdienās no palīdzēšanas tu iesi viņam palīdzēt?

ramona 10.09.2020

Nafig tādu vīru, kas pieļauj, ka sieviete stavoklī palīdz kaut ko kraut... lupata laikam! Un vainigs konsultants. Maximā pardevējai arī prasi lai palidz maisus sanest?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы