www.sudzibas.lv DEPO Neatbilstoša uzglabāšanas temperatūra dzērieniem un ūdenim

Depo - Neatbilstoša uzglabāšanas temperatūra dzērieniem un ūdenim

Biju šodien iegājis Berģu depo ap plkst. 15: 00 un tur bija kā minimums 27-28 grādu karsts. Rodas jautājums: vai tie dzērieni kas stāv uz paletēm un plauktos bez dzesēšanas iekārtām, nav kaitīgi veselībai, pa cik Ražotāji uz iepakojuma ir norādījis maksimālo pieļaujamo uzglabāšanas temperatūru +25 vai +22 grādi?
Un vēl jau tikai karstums būs vēl lielāks - vai tad berģu depo maz klients varēs ieiet tai uzkarsušā metāla ēkā bez maskas, kur nu vēl ar masku?
Tāds liels uzņēmums bet nevar uzstādīt jaudīgus kondensionierus klientiem, nemaz nerunājot par tiem darbiniekiem, kas visu dienu tai karstumā maskās strādā.

17.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

D Depo klients 17.06.2021

p.s. aizmirsu pateikt, ka veikala temperatūru var apskatīties saimniecības preču nodaļā, pie termometriem, kas tur pārdodās

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы