www.sudzibas.lv DEPO Berģu depo Inguna-rupja un nelaipna

Depo - Berģu depo Inguna-rupja un nelaipna

Šodien 6. Kasē sēdošā kasiere inguna nodemonstrēja izcilu rupjas un nelaipnas fūrijas paraugstundu. Nespējot nolasīt preces svītrkodu, tā vietā, lai pasauktu kādu kompetentāku darbinieku, visu savu slikto garastāvokli izgāza uz klientu. Nekopta un nevīžīga, tāda pa gabalu jaltur no apkalpošanas servisa. Apkaunojums depo! Paldies dievam šajā veikala ir arī laipni, draudzīgi un kompetenti darbinieki.

A

Комментарии (5)

Vladimirs Ļеņins 28.04.2018

Man viņa arī nepatīk

A ass21 10.07.2018
nav pusdienlaika un vienam cilvekam 3 amati

kas ta par cucibu ka cilvekam jastrada bez puzdienam un japilda 3 cilveku pienakumi? ceru ka drizuma bus Bez Tabu...loti prasas...kas ta par cucibu? kas ir ar mani...? visi tikai keda curā

A ass21 10.07.2018

Cru uz sapratni un izvertesanu

E Eva veldre 29.11.2018
Degu nopiekšana

Es nopirku divus degu pardeveji man saka ka tie ir divi puiši mes ar manu mammu nopirkam pagaja 1 menesis vienam no degu piedzima 5 bērni.

I I 19.04.2021

:) Kāpēc turēt mājdzīvnieku, ja pat nespēj atšķirt dzimumu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы