www.sudzibas.lv DEPO Atlases speciālistu neprofesionālitāte, necieņa pret potenciāliem darbiniekiem

Depo - Atlases speciālistu neprofesionālitāte, necieņa pret potenciāliem darbiniekiem

Cirks aizbrauca, klauni palika. Konkrēti 2 klauni, Elīna un Elza, tā saucamās personāla atlases speciālistes. Tomēr grūti viņus nosaukt par "speciālistiem". Neiesaku iet strādāt uz jaunu veikalu depo Imantā... Ja tur tādas personāla atlases speciālistes paņēma uz darbu, tad veikala vadītāji un nodaļu vadītāji ir tādi paši, ja ne sliktāk. Pēc darba intervijas sarunājam sazvanīties, lai noskaidrotu par tālāko atlases gaitu, ņem viņi mani uz darbu, vai nē. Rezultātā viņi man protams neatzvan, pats atzvanīju nedēļas vidū. Tikai no otrās reizes sieviete paceļ klausuli, tā pati, ar kuru man bija darba intervija. Pastāstīju viņai situāciju, kā bija darba intervija, sarunājam sazināties utt. Visticamāk nebija gaidījusi, kā es atzvanīšu, uzreiz sāk izdomāt, ka viņa ir tagad aizņemta, kā atzvanīs šodien vēlāk, ja ne šodien, tad rīt. Ok, gaidu... Šodien nekas neatzvan, rīt arī, un visā nedēļā nekas neatzvanīja. Nākamnedēļ atkal tas pats klusums, pagaidīju līdz piektdienai un pats zvanu viņiem atkal. Atkal paceļ klausuli tā pati sieviete, stāstu vēlreiz par sevi, par situāciju, + par to gadījumu pagājušo nedēļa, kad man apsolīja atzvanīt. Pateicu, kā smieklīgi jau sanāk, sāku uzdot jautājumus, kādas 5-7 reizes uzdevu jautājumu kāpēc man neatzvanīja. Nereizi viņa neatbildēja uz visiem maniem jautājumiem! Tikai viena frāze visu laiku "es nevaru jums to tagad pateikt". Vai jūs vispār varat kaut ko izdarīt, Elzas kundze? ! Atkal negaidīja manu zvanu, atcerējās mūsu iepriekšējo sarunu, un tagad nezin ko pateikt, jo negrasījās pat atzvanīt. Super attieksme depo pret potenciāliem darbiniekiem. Rezultātā, viņa atkal nezin ko tagad darīt un kā atrisināt šo situāciju. Jau kuri reizi apsola, kā pazvanīs man rīt... Absurds un smiekli tikai nāk. Pateicu, kā jūs iepriekšējo reizi man to pašu solījāt, bet tagad viņa pieliek klāt "100% atzvanīs rīt". Rīt nekas nezvan, nobijās, tikai pēc pusdienlaika atnāk sms, kā viņi man nevar tagad piedāvāt vakanci viņu veikalā... Bet tai pašā laikā internetā ir 3 brīvas vakances, uz kuru es pretendēju, bet viņi man raksta, kā nevar man neko piedāvāt... Paši pat nezin, kad veikals atvērsies... Absurds! Forši depo, super attieksme. Kā jūs paņemat tās divas Dāmas uz darbu "elīna un Elza", es nezinu, smiekli nāk. Daudziem cilvēkiem pastāstīju par šo gadījumu.

06.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (10)

ē ērglis99 07.06.2021

Izskatās diezgan bēdīgi, jo LV trūkst darbinieku, bet kompānijam, kad piesakās darbinieki, tad viņi vilcina un ilgi doma, ņemt vai neņemt. Vismaz varētu pateikt cilvēcīgi atteikt, lai cilvēkam nav jāgaida. Varbūt šādi viņi mēģina arī nosist cenu un lai tu nāktu strādāt par zemāku atalgojumu... tas ir viens no veidiem, ko vecie buki man kādreiz stastīja, jo tad darbinieks piekritīs strādāt par zemāku atalgojumu. veiksmi darba meklēšana!

A asdasd123 07.06.2021

kurš latvijā dzīvo , tas cirkā nesmejas . man šeit piedavaja paris dienas par brivu nostradat vienā vietā . " mēs uz tevi paskatīsimies , patiksi vai nē" :D

T Taisnā tiesa 11.06.2021

Daudzi nesaprot,ka DEPO strādāt,tā nav pastaiga pa parku. Es 3 gadus biju nostrādājis DEPO un varu pateikt vienu - tev ir jābūt par guru ! Ppar niecīgu algu. DEPO strādāt nav viegli, un pieņemu,ka atlasēs vairs neņem cilvēkus,kuri izskatās tādi,kuri nevarētu pavilkt,jo slodze ir nereāla. UN to es saku no savas skarbās pieredzes. Jaunākiem par 30 tur toč nav ko darīt,aizmuks pirmajā mēnesī pāsi !

K Kastrolis Imanta 18.06.2021

Es DEPO pastrādāju tikai dažus mēnešus ziemā, bet kolēģi bija ļoti jauki. Par personāla daļu nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, tieši pretēji. Laipnas un atsaucīgas meitenes.

A Antilla12 19.06.2021

Es runāju par jauno veikalu Imantā, kurš nav vēl pat atvērts.

K Kastrolis Imanta 19.06.2021

Es arī runāju par Depo Imantas veikalu. Darbinieki uzreiz sāk strādāt un nodarbojas ar iekārtošanu.

A Antilla12 19.06.2021

Par ko tu tur strādāji? Un kāpēc tikai dažus mēnešus?

G Gulbenietis 19.06.2021

Cik ļoti vajag sevi nemīlēt, lai pašam pārzvanītu un lūgtos, lai atzvana par vakanci. Ja tevi negrib, tad ir kāds iemesls. Met mieru un meklē citu darbu.

A Antilla12 20.06.2021

Pārzvaniju viņiem pats,jo gribēju uzzināt kāpēc viņi neatzvana, gribēju uzzināt viņu atbildes un kopā ar to pasmieties no tām atbildēm,jo viņi pat negaida, kā cilvēks pats var atzvanīt viņiem. Nekas nelūdzas,lai atzvanītu par vakanci... rezultātā pasmejos no viņu atbildēm un vēlreiz saprātu kādus "atlases speciālistus" ņem uz darbu.

L Ludmila Martinova 10.07.2021

Puisi, ja ņem, tad ņem uzreizi. Nekad neatzvanīs. Latvijas business style, arzemnieki vienmēr šokā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы