LV RU

Dace Svence, īres dzīvokļi Jelgavā-Mātera iela 45&47 - Krāpšana, naudas izspiešana

Nekad neīrējiet dzīvokli šajā adresē! Abās mājās ir tikai īres dzīvokļi. Līgumi ir atstrādāti līdz pēdējam sīkumam, lai prom ejot, jūs paliktu parādā ievērojamu summu par pilnīgi neadekvātām lietām, ko it kā esat sabojājuši/izdemolējuši. Izīrētājs neņem vērā nolietojumu, kas var rasties dzīvokļa izmantošanas laikā, būs nepieciešams veikt kapitālo remontu, ja lauzīsiet līgumu ar īpašnieku.
Dažas no lietām, kas jums būs jāmaina izvācoties no dzīvokļa - sienu, griestu pārkrāsošana, tapešu pārlīmēšana, durvju, krānu, grīdas, grīdas kājlīstu maiņa utt. Visu neuzskaitu.
Gribu pabrīdināt potenciālos šī nama īrniekus, lai neuzķeraties uz cenām par īri, kas ir diezgan draudzīgas, neīrējat šajās mājās dzīvokli. Visi īrnieki iet prom ar skandālu, tiek piestādīti neadekvāti rēķini par remontdarbiem un jūs neko nespēsiet izdarīt, jo līgums ir sastādīts ļoti stingri. Drošības naudu jums neatgriezīs, uz to pat varat necerēt.
Es ceru, ka kāds ieskatīsies šeit, pirms dosies īrēt dzīvokli šajā mājā un pārdomās. Mūsu pieredze bija ļoti slikta ar šo saimnieku, kaut gan dzīvoklī uzturējām kārtību un arī veicām īres periodā kosmētisko remontu, kas bija kvalitatīvāks kā īres sākumā.

M

Комментарии (2)

E eksperts1 24.10.2020

Pastāstīšu jums interesantu lietu. Līgumu var izlasīt arī pirms tā parakstīšanas. Tas tā, īpaši apdāvinātajiem cilvēciņiem.

D DS 05.01.2021

Neviens līgums nevar piespiest maksāt par sabojātām lietām, ja ar tām viss ir kārtībā. Var taču apstrīdēt un vērsties tiesā. Īres zemā cena un nelielā drošības nauda ir uzticības pamats, ka izīrētājs cer dzīvokli saņemt ne sliktāku kā iedeva. Šīs sūdzības rakstītāji (starp citu vienīgie skandālisti) Evelīna Metmane un Kristaps Metmanis dzīvokli lietošanā saņēma 2016.gadā uzreiz pēc kapitālā remonta, jaunu santehniku, jaunu virtuves iekārtu, tīru un spodru. Pēc 4 gadu lietošanas, dzīvokli steigā pameta (esot iegādāts pašiem savs īpašums) uz manu pretenziju un visu bojāto un netīro lietu uzskaites piekrita par bojājumiem un tos arī daļēji novērsa, atstājot tos, kurus pēc viņu domām es par drošības naudu 240 eur novērsīšu pati. To ka no zemiskā pāra sekos šāda sūdzība jau varēja gaidīt. Evelīnas Metmanes intelekta līmeni diemžēl ir radījusi viņas māte (jā, bija atnākusi atspēkot bojājumus), kura atļāvās man rupji uzbļaut : "Aizveries!", kad mēģināju norādīt uz 30 skrūvju bojājumiem tikai 1m2. Savukārt pati Evelīna Metmane uzskatīja, ka īres dzīvokli var atdot bez kājlīstēm, bez aizkara stangām, ar caurumiem sienās, sabojātu laminātu, cūcīgu virtuvi u.c. tikai tāpēc, ka tas taču esot tikai īres dzīvoklis! Neiesaku nevienam iet uz Evelīnas Metmanes salonu "Permanent Riga" nevar zināt cik tīri ir viņas instrumenti un darba apstākļi, ja pati savā dzīvoklī netīrību nemanīja. Kā arī neuzticiet kādu vīrieša darbu Kristapam Metmanim viņš koka sienā un veco laiku ķieģeļu sienā iesita milzu reģipša dībeļus!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы