www.sudzibas.lv Citro Slikts serviss

Citro - Slikts serviss

Sveiki. Gribēju padalīties ar redzēto un es domāju, tā nemēdz būt nevienā citā citro veikalā, kuros esmu bijusi. Rendas pag. Rendas “citro” pirmkārt, ir nepatīkami ieiet, kad veikala vadītāja jau skrien ārā un pēta ko esi nopircis, interesē citu dzīves vairāk nekā sava darba pienākumi. Otrkārt, veikalā nekad nekā nav, piemēr, pirmās nepieciešamības prece - maize, aizbildinoties, ka šodien ir pirmdiena. Tā vien liekas, kad katru dienu tur ir pirmdiena, nekad nekas nav, majonēze nav pilnībā neviena, cigarešu izstrādājumi nekad nav, vai nu arī ir slinkums aiziet uz noliktavu paskatīties un atnest, tai pašā laikā atļausies klientam “uzkāpt” uz galvas un teikt, lai preces pastumj tuvāk, jo esot grūti aizsniegt (+ - 20 gadīga pārdevēja) . Neesmu nevienā citā veikalā pagaidām redzējusi tik sliktu apkalpošanu, tik lielu ziņkārību no veikala vadītājas puses, un “tādu” tukšumu plauktos jeb kuru dienu. Liekas kad veikals pastāv tikai uz alkoholisko dzērienu būtību, jo tie plaukti vienmēr ir pilni.

N

Комментарии (2)

G Gulbenietis 19.10.2021

Tu vienīgā gribi maizi un majonēzi, tāpēc nepaņemtās vienības jāmet ārā. Alkaškai, salīdzinot ar maizi, ir ilgs termiņš, laba varka un piemērots visa vecuma grupām - gan čipsu ēdājiem, gan banāngalvām penšiem :D.

D Džigits2021 19.10.2021

Tas vēders nav no alus, tas ir priekš alus

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы