LV RU
www.sudzibas.lv Čili Pica Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Briesmīgs serviss. Ir piedodams, kad pieņem darbā jaunu pavāru vai viesmili un kādreiz kaut kas nav gluži tā kā tam būtu jabūt, bet neciešami paliek tad, kad tas notiek regulāri katru reizi.
Tiek sajaukti pasūtījumi un tas laiks kas ir jagaida lai atnestu pustdienas vienmer sasniedz vairāk kā stundu kur nu vēl ja ēdiens ir jāsamaina lai iegūtu vēlamo ko biji pasūtijis, plus vēl stunda"
atnesot ēst jau bijām paēduši, kad tikai pagatavots un atnests četrus gadus jaunam bērnam kurš visu to laiku jau bija nonīcis.
Protams dēļ šīs atsauksmes mēs negaidam to, kad būs milzīgas pārmaiņas, bet vadībai par šo vajadzetu parunat ar savu kolektīvu. Gribam lai zin arī cilveki kuriem jāsteidzas ka šeit nebūs īstā vieta kur pat padzert kafiju lai nepavadītu vairāk kā stundu. Arī reiķinu lai dabūtu paiet krietns laiks.

14.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

X

Комментарии (2)

I Igor Ivanov 14.05.2019

cili pizza uz 3-4 darbiniekiem paredzetu vietu strada 1 cilveks + taisa pasutijumus. taka neko labu tur nevar gaidit. es labak piemaksaju dargak un aizeju un normalu vietu. plus tur liela dala strada imigranti kas pa latviski neko nesaprot un lidz ar to pavargramatas nesaprot

T TavaMamma 15.05.2019

Kurā valodā šī sūdzība tika rakstīta?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы