Cata Šoferis - Slikts serviss

Situācija tāda - šodien, 27.09.2020. ,. Pabeidzu renovēt Raunā baznīcu, iekāpju autobusā 17.00, Rauna - Cēsis, kredītkarti nepieņem, man Saka - "kredītkartes nepieņemam, bļadc! ". Ok, samaksāju skaidrajā.
Izkāpjot ārā no busa, pasaku šoferim, ka nav tā pieklājīgi runāt ar klientiem, man sāk draudēt, ka nekad nevedīs, ko es atļaujos viņam teikt, izkāpju, man no muguras bļauj, lai nāku šurp, tūlīt "dabūšu pa je*alu", es nolieku somu, eju atpakaļ, šmurgulis ielec autobusā un Saka, ka viņam autobusā ir kameras, te kauties nevar, saucu viņu ārā, viņš Saka, ka viņam jābrauc.
Aizeju uz autoostu, gribu iesniegt sūdzību par šoferi, dispečere smejoties Saka, ka tas ir normāli, šoferim laikam slikta diena.
Jautājums - ko darīt, ja šoferis sauc kauties, bet pats bēg prom, un iesniegumu par viņa darbībām nepieņem?
Autobusa numurs - km - 8038.

P

Комментарии (2)

Good Intentions 27.09.2022

"ko darīt, ja šoferis sauc kauties, bet pats bēg prom, un iesniegumu par viņa darbībām nepieņem?''

Pazviegt un aizmirst.

S Suitfree 28.09.2022

хватит себе лайки ставит олень

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы