LV RU
www.sudzibas.lv BŪVPROJEKTI EU SIA īpašnieks Briesmīgs "meistars/celtnieks"

BŪVPROJEKTI EU SIA īpašnieks - Briesmīgs "meistars/celtnieks"

Šo cilvēku varētu vairāk dēvēt par profesionālu meli kā par meistaru. Veica mājas fāsādes dekoratīvā apmetuma uzvilkšanu. Par cenu vienojāmies - apsolīja, ka nedēļas laikā darbs būs padarīts - ir pagājuši 2 mēneši, bet darbs tā arī nav pabeigts līdz galam. Pirmajā dienā tiekamies būvmateriālu veikalā, lai nopirktu visu nepieciešamo. "Profesionālis" īsti neorientējas piedāvājumā, lasa pamācības, aprakstus kāds materiāls un kam derīgs. Tā pat matemātika arī nav stiprā puse, piepērk n-tākos skoča ruļļus, kuri tā arī palika nelietoti ( uz jautājumu, kam tik daudz viņam tos vajag, atbilde: logu aplīmēšanai, bet rezultātā stāv visi ruļļi maisā un logi nav atmazgājami). Tajā pašā laikā visu laiku pietrūkst kāds materiāls, par ko paziņo pēdējā brīdī. Pirmajā darba dienā tiek solīts, ka ieradīsies jau plkst. 6os no rīta, bet ierodas pa dienu uz 30 min un tad pa nakti ar mašīnas gaismām meiģina kaut ko lepēt (nevaru nepieminēt, ka pirmajā tikšanās reizē teica, ka viņam esot palīgi, kas ir tādi paši "profesionāļi", rezultātā tiek atvests jauns puika, kurš pirmo reizi mūžā tur rokā špakteļlāpstu). Ņemot vērā, ka darbu dara lielākoties pa nakti, kvalitāte briesmīga, nevienas taisnas vietas, visur kaut kas krīt nost, vietām nesaprotami caurumi, kurus lipina ciet ar putām. Šim puisim aizrādot tiek saņemta atbilde - ka meistars ir viņš un nav ko skatīt visu pirms nekas vēl nav pabeigts. Rezultāts: šobrīd aizbraucis uz Norvēģiju, darbus sola pabeigt pavasarī, palodzes nav uzliktas, visur tek iekšā ūdens, nekas nav novākts. Dekoratīvais apmetums briesmīgs, nauda gan par darbu tika samaksāta, gan tā pat materiāls - viss vējā. Šobrīd nākas algot citus meistarus, lai kaut cik savestu visu kārtībā, kas atkal ir papildus izdevumi. Rezumē: Kristaps prot tikai un vienīgi gudri runāt, ir lieliskas melošanas spējas, jo tas ko viņš visu šo laiku ir darījis ir tikai un vienīgi solījis, bet nekas no tā nav izpildīts. Iesaku tādam meistaram iet ar lielu līkumu, ja vien nevēlaties izsviest naudu vējā.

Da

Комментарии (5)

Bm Bmwmpower 02.12.2019

Slikta pakalpojuma ņēmēja. Attieksme šausmīga. Otrkārt fasādi jau bija iesākuši citi kas protams no šīs nelabvēlīgās personas bija aizlaidušies un pilnīgi saprotams kāpēc. Tāpat kā arī nekur nav parādīts ka uzņēmums būtu noslēdzis līgumu par darbu veikšanu. SIA Būvprojekti eu rīcībā nav nekādas informācijas par šāda tipa objektu uzņēmumam nav līguma ar šo personu un persona nav maksājusi nevienu maksājumu uzņēmumam. Šo objektu veica privātpersonas kurām itkā pēc viņas vārdiem vis tika samaksāts pēdiņās protams. Varu pateikt tikai to saruna bija savādāka par visiem darbiem un neviens neteica ka nepabeigs šo objektu vai arī ka savādak. Draudi no šīs sievietes mutes jau no paša sākuma izskanēja! Es iesaku jebkuram celtniekam pie šīs personas nedarboties dzirdesiet cik vis ir slikti cik vis ir šausmīgi būs draudi ucc. Vārdu sakot kapeik pi..ja. Vardu publiski nenosaukšu bet kam būs interese droši rakstat došu visu info. Un par to šķībi man visvairāk smiekli nāk tā kā mēs to vati tur līmējām. Jauku dienu. Teksta autoram vēlu vislielako veiksmi. Un laimīgu jauno 2020 gadu.

Da dabu 03.12.2019

Kristap, tie kam vajadzēs un tie kas Tevi lieliski jau pazīst, tieši Tavas “labās” reputācijas dēļ lieliski saprot, ka Norvēģija ir vienīgā vieta,kur Tev vajadzētu turēties,jo Latvijā tādus meistarus diez vai kāds ņems pretī. Ar līgumu vai bez, savs darbs ir jāizdara kārtīgi. Lai gan grūti teikt,Tava un mana izpratne par kvalitatīvi paveiktu darbu kā izskatās ļoti atšķirās.
Man nav ko slēpt. Vēljoprojām gaidu uzaicinājumu uz policiju un tās problēmas kuras soliji no tā “super bagātā” firmas īpašnieka.
Ar cieņu, Dana Burtnieka

Bm Bmwmpower 03.12.2019

Vispār es nēsmu Norvēģijā un lieliski tepat Latvijā kārtīgiem saimniekiem daru savus darbus tikai jums vienīgiem nepatīk cilvēki. Baigais spiegs jūs esat. 🤣🤣🤣🤣 Un man nekadu reputāciju nesabojāji. Tiem kam vaig un kas mani zin tāpat ņem un dara.. es tev paldies vēll varu pateikt. Vismaz man nav garlaicīgi un zinu ka esmu dzīvs. 😉 😁 Ne tam cilvēkam izdevās ko sabojāt. Veiksmi tev Dana. Man vis ir ideāli. 😉 Gada beigās superīgs humors. 😀😀😀

Ja Janka1990 10.12.2019

Ko tu tur Kriša draudi ar policiju un to ''super bagāto'' firmas īpašnieku? :D Kurš tad ir firmas īpašnieks?:D
Top celtnieks atradies,visur kur esi tu ir problēmas :D

Bm Bmwmpower 10.12.2019

Diga aizpis purnu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы