LV RU

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Sos morfijs

Labvakar! Meitai dod letāko morfiju un morfinu pēc operācijas uz apendicītu Bkus tāpēc ka tas ir letāks neka normāls daudz vieglāks pretsāpju zāles. Kas bus par to atbildīgs! Ļoti gribu zināt kāpēc? Kas atbildīgs par finansējumu? Kāpēc bērnam tas jāpārdzīvo meita zila visa no morfija palika momentāli. Kāpēc iznicina bērnu. Kur griesties. Es vel nerunāju par to ka 7 no rita sāpēja vēders palika liels un bija vemšana 9 vakara izsaucu atros atbrauca izrakstīja espumizanu un smektu un pret t° nurofen vai paracetamol un aizbrauca. It ka gazi viss ok. 6 no rita aizbraucam ar meitu uz slimnīcu pasi ozrādijas apendicīts peritonīts un vel plausu iekaisums. Ka to saprast kas strāda uz atras palīdzības. Arsts manos acis zināka 100%ka viss ok. Bet pašlaik jau 12 dienas esam slimnīca un bija jau 2 operācijas...

14.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Ответ от представителя 15.03.2019

Labdien, paldies, ka informējat mūs par savu gadījumu. Ja Jums ir aizdomas, ka bērna sūdzības izraisījušas saņemtās zāles, lūdzam, par to informēt ārstējošo ārstu vai vērsties zāļu valsts aģentūrā. Lai varētu izskatīt tieši Jūsu gadījumu,lūdzam rakstīt uz [email protected] norādot bērna vārdu un uzvārdu. Paldies.

Комментарии (4)

Kolta 15.03.2019

Morfijs un morfins ? Nopietni?

B BK 15.03.2019

Rakstīt no sākuma iemācies.

L Laika smiltis 15.03.2019

Nekasies. Ja tev bērnam būtu bijušas divas operācijas, nez kā tad būtu ar rakstīšanu.

C Celiniece 15.03.2019

Un ar šitādām jāstrādā. Laikam vajadzēja dot paracetamolu un lai bērns mokās sāpēs. Sviests.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы