LV RU
www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Neiecietība, draudi, rupja daktere

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Neiecietība, draudi, rupja daktere

Labdien, rakstu, lai jūs brīdinātu par dakteri Jeļenu Sergejevu, dežūrārsts. Viņa ienāca pie mana bērna palātā, nepajautājot, kā viņš jūtas, demostratīvi apsēdās uz gultas. Lai apspriestu, mainītu terapijas gaitu, pat neiedziļinājās tajā, draudēja ar attiecīgajām instancēm, ja atsakos no sistēmas, kurā pat zāles nav pievienotas. Tā vietā, lai paskaidrotu, kādu ļaunumu var nodarīt konkrētā atteikšanās, nekaunīgi skatās acīs un melo! Uzmanaties, tiešām nepatīkama daktere!

21.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (4)

V vitols 21.02.2021

Bērnu slimnīcai nav nekādu pilnvaru uzspiest ārstēšanu.Vecākam ir ļoti rūpīgi jāseko visam notiekošajam līdzi un vajdzības gadījūmā jāiejaucās vai jāpārved bērns uz citu slimnīcu.

M Mego izmeklētājs 21.02.2021

Nu nu liekas ka katrs otrais pandēmijas iespaidā kļuvis par med ekspertu

R Rasmīte 21.02.2021

Žēl,ka ir tādi ārsti,kas provocē vecākus,neuzklausa. Ar sūdainu koku tādus prom no bērniem!

R RXX 21.02.2021

Ja jau publiski kaunini ārsti, tad izstāsti līdz galam, par ko tieši vina sameloja, citādi uzticības rādītājs šai sūdzībai ir 0.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы