Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Irēnas Rīnkas Nekompetence

Gribu pastāstīt stāstu par mana bērna glābšanu!
Viss notika 19.05.23, manam bērnam pasliktinājās pašsajūta neskatoties uz ģimenes ārsta pierakstīto ārstēšanu, bija laiks 20: 30 kad manam dēlam paaugstinājās temperatūra 40,5, briesmīgs klepus, es sāku notriekt temperatūru ar nurofen, veicu inhalācijas ko izrakstīja ģimenes ārsts! Man tas izdevās, naktī es viņam sekoju, temperatūra nepacēlās vairāk par 38, nākamajā dienā (20.05.2023) viņa atkal palielinājās līdz 40,5, es zvanīju ātrajai palīdzībai kur mani nosūtīja dzīvesvietā uz tuvāko bērnu slimnīcu (Gaiļezers) , lai 3 gadīgo bērnu apskatītu pediatrs, iepriekš teica notriekt temperatūru un atbraukt pašiem, jo neatliekamās palīdzības mašīnas ir aizņemtas, min pašiem būs ātrāk, teica, ka tur ir pediatrs, ka mūs tur apskatīs un nosūtīs ja vajag uz analīzēm vai pie cita ārsta, es atvedu bērnu, reģistratūrā sēdēja sieviete kura neviesa uzticību vispār gala pateica arī ko un ātrajā palīdzībā, ka te ir tikai pediatrs, bet papildināja “ja daktere nolēms ka vel kaut kas nepieciešams, analīzes vai rentgens jūs nosūtīs tālāk” tad tā kā mēs jau bijām uz vietas, lūdzu pieņemt kaut vai pediatru, lai mūs apskatītu un nosūtītu uz analīzēm vai kur vajadzēs! Nelabvēlīgajā tonī mūs apkalpoja… uzņemšanu ar slimu bērnu, ja nav Rindas, vispār gaidījām 30 minūtes (kopš iznāca iepriekšējais pacients ar bērnu) , uz mūsu bērnu nurofens iedarbojās ātrāk, nekā mūs pieņēma ārsts! Sagaidījusi uzņemšanu, aizgāju uz kabinetu, mūs pieņēma pediatrs Irēna Rinka, viņa nepajautāja, kas mums noticis, nesasveicinājās, es pati sasveicijājos un pirmā sāku visu stāstīt, pastāstīju, ka 2 dienas temperatūra 40,5, mūsu ārsts brīvdienā, es nevaru notriekt bērnam uz ilgu laiku šo temperatūru, viņa atgriežas pēc pāris stundām! Teicu, ka mums ir klepus, ka viņš nevar atkāst un lūdzu kaut ko izrakstīt, jo mums viss ir beidzies, nedodot iespēju pabeigt neko par to ārstēšanu, ko mums ir izrakstījis ģimenes ārsts, mani pārtrauca! Gaidītās palīdzības vietā bērnu pediatre neatliekamajā palīdzībā, sāka man pierādīt, ka manam bērnam nav klepus, to iestiprinot ar frāzi “neesmu dzirdēJusi pusstundas laikā ne reizi ka viņš būtu klepojis” tas viss bija ar pasīvu agresiju, man pateica “jums ko citu darīt kā bērnu vadāt pa ātrajiem un zvanīt ātrajiem nav? Vajadzēja tādu temperatūru mājās notriekt, tā ir pilnīgi normāla organisma aizsargreakcija, jums nevajag nekādas inhalācijas, tās visas ir muļķības, ejiet pie sava ģimenes ārsta, lai jūs tur ārstē un jums vajag mājas režīmu! ” neesmu mediķis, bet šajā gadījumā uzticējos ārstam, viņa pieredzei un zināšanām un ļoti par to nožēloju, neskatoties uz šokējošo un nepatīkamo attieksmi pret mums kā pacientiem!
Diagnozi mums uzstādīja akūtu nazofaringītu (parastas iesnas)
ārstēšanu noteica visnelietderīgāko un nepareizo! (foto piestiprināšu) vakarā bērnam atkal 39.5, pazemināju līdz 37, 12 naktī dēlam atkal 38,8 un tādu temperatūru notriecu visu nākamo dienu (21.05.2023) , devu nurofenu, inhalācijas, mikstūras pret klepu pēc instrukcijas, 22.05.2023 naktī 00: 30 bērnam pakāpās temperatūra 39,5 un es kā parasti devu nurofenu kā pienākas, bet šoreiz viņš jau Nepalīdzēja, 4 rītā dēlam atkal bija 40,5!
Bērns elpoja visu nakti pārtraukumos, aizrijās ar klepu!
Neizturēju un aizvedu bērnu uz citu Bkus korpusu, Vienības gatve!
Kur mūs ātri uzņēma, uztaisīja rentgenu, paņēma analīzes, ieraugot rentgenu, rentgenoloģe bailīgi teica, ka mums ir labās puses pneimonija, ka, ja vēl pāris dienas, būtu divas puses pneimonija, ko kopumā sauc par plaušu karsoni, tā manam bērnam varēja nekļūt dzīvība, ja notiktu divu plaušu tūska, viņš nosmaktu!
Pediatrs Irēna Rinka nav pie pilna prāta, viņa acīmredzami nav psihiski vesela, viņu nedrīkst pieļaut līdz maziem bērniem un cilvēkiem kopumā!
Nemaz nerunājot par darbu neatliekamajā ātrajā palīdzībā!

25.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

B Bez_vārds 25.05.2023

Diez vai sūdzība ko mainīs.

G Gonzo23 25.05.2023

Brīdinās citus vecākus par konkrēto personu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы