РешеноBaltic Cars Bc - Attieksme

Aizvedu savu auto uz apkopi. Vajadzēja nomainīt eļļu dzinējam un kārbai, kā arī filtrus. Neko īsti nsaprasdama no auto lietām, samaksāju 208€.
Vēlāk tika konstatēts, ka eļļa tika mainīta tikai dzinējam un rēķinam pievienotas nevajadzīgas izmaksas/darbības. Samaksāju par “pannas” noņemšanu un uzlikšanu - tikai, hmm, man tādas nav, laikam maksāju par tukša gaisa cilāšanu. Vai nu tā ir tīša krāpniecība, vai arī rēķins tiek sastādīts “automātiski”. Katrā ziņā šī bija pirmā un pēdejā reize, kad izmantoju viņu pakalpojumus!

Жалоба успешно разрешена Nesmuki sanāca 30.09.2017

Aizbraucu, pacēla mašīnu un visu paskaidroja, par ko tika maksāts. Un tomēr, attieksmes dēļ tāpat neatgriezīšos.

Комментарии (1)

A AUDIA6 27.03.2020

meitenei bija slikts garastāvoklis , visu izstāstīja , visu izrādīja , bet tāpat slikta attieksme -super DĀMA , LABĀK JAU CITUS NONIECINĀT TO JAU MĀK VIŅA !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы