Baltic Cars Bc - Slikts serviss

Vērsāmies autoservisā "Baltic Cars BC", lai veiktu automašīnas automātiskās ātrumkārbas remontu.
Pēc remonta veikšanas secinājām, ka šeit strādā neprofesionāli darbinieki, jo jau pēc testa brauciena bijām spiesti atkārtoti vērsties šajā servisā neprofesionāli veikta remonta dēļ. Servisa darbinieki savu kļūdu, veicot remontu, neatzina un paziņoja, ka visu ir veikuši atbilstoši tehniskajām prasībām.
Neilgi pēc šeit veiktā remonta automašīnas kārba pārstāja darboties atrodoties ceļā, kā rezultātā bijām spiesti izmantot evakuatora pakalpojumus un iegādāties jaunu ātrumkārbu, jo šī vairs nebija remontējama.
Bet neskatoties uz šiem notikumiem, šis serviss šajā situācijā nesaskata savu vainu.
JA NEVĒLATIES TIKT MAKSIMĀLI APKRĀPTI - NEKAD NEDODATIES UZ ŠO BALTIC CARS AUTOSERVISU, JO VIŅI PRASA NAUDU PAR KATRU VĀRDU, LAI GAN NO TEHNISKĀ VIEDOKĻA PAR AUTO REMONTU ZIN MAZ.

Дополнено dina_graudina 11.03.2016

Brīdinājums šī servisa potenciālajiem klientiem.

Комментарии (2)

Y Y7zd9xQWgf 11.03.2016

Izvēlēties autoservisu par labu reitingu, piemeram Lietuva http://rekvizitai.vz.lt/ru/company/uab_auto_matas/

S sharonarnett 02.04.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы