Aliexpress - Krāpšana

Man bija pasūtīts zivju akvārijam mākslīgās zāles, bet nav nekas atnācis. U pat nerādās, ka kautkas nāktu. Vai būtu iespēja dabūt atpakaļ naudu, ja nav nekas atnācis 3mēneši jau nekas nenāk. Un bija pasūtīta telefonam turētājs, bet tas arī nav atnācis.

09.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

A aicis24 09.01.2021

Protams,ka var naudu dabūt atpakaļ.Ej Aliexpresā,un tur ir opcija zem pirkuma,atgriezt naudu,pasteidzies,jo var būt arī pa vēlu,ka esi nokavējusi naudas atgriešanu.Katrā ziņā tagad bieži kavējas preces.Man ilgākā,kas nākusi ir bijis 10 mēnešus,bet plus no tām kuras ilgi nāk,ir tas,ka naudu esi dabūjis atpakaļ,plus preci esi dabūjis.Katrā ziņā,kad iesniegsi prasību pārdevējam,lai atgriež naudu,neklausi viņam,lai vēl pagaidi,jo or tie termiņi,ka kaut kāds laiks ir pagājis,tad naudu var pārdevējs vairs neatgriezt un tad jau jāraksta būs sūdzība pašam Aliexpresam.

LawLatv 10.01.2021

открой спор или пообщайсся с суппортом

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы