Aliexpress - Krāpšana

Es atteicos no precēm, mana nauda tika pārskaitīta kaut kādām prēmijām un tās neatgriežas. Viņi raksta visādas muļķības. Viņi vienkārši tiek iebiedēti. Pasūtīju pie viņiem kaķu māju, uzreiz ieraudzīju tur tādu pašu bet uz pusi lētāk. Es atteicos pasūtīt citu, kā rezultātā mana nauda tika pārskaitīta uz prēmijām un netiek piešķirta vispār. Es rakstu vēstules, atbildot uz ņirgāšanos. Pēc pēdējās vēstules es sapratu, ka viņi nemaz neplāno dot, viņi Saka, ka šī summa joprojām viņiem paliks, vai pasūtiet, vai uz redzēšanos. Sākumā solīja atmaksāt trīs dienu laikā, pēc tam 10, tad 20, tagad vai nu pērc, vai neko.

17.04.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

Velvetpopstar 17.04.2023

Tu vari norēķināties par preci no virtuālā maka, jo tur nauda tika pārskaitīta.

E Elena Andersone 17.04.2023

Bet es vairs nevēlos ar viņiem nodarboties. Un es neprasīju savu naudu pārskaitīt uz virtuālajiem. Es tikko atgriezos, un viņi to jau izdarīja, lai piespiestu.

Good Intentions 17.04.2023

Tagad refund parskaita uz digitālo maku? Iesaku izņemt bildes, kur ir redzami jūsu dati.

E Elena Andersone 17.04.2023

Kā to izdarīt ? ES nevaru .

A aicis24 18.04.2023

Vai tiešām izdarīji pašā sākumā pareizi, kad prasīji lai atgriež naudu, tad tev vajadzēja norādīt, ielikt ķeksi, kā tu gribi saņemt naudu atpakaļ. Ja neko tādu neizdarīji, tad aliexpress atgiež naudu šādā veidā. Tagad vairs jums nav iespējas, naudu dabūt uz savu kontu. Atliek tikai iztērēt naudu, pirkt kaut ko citu, vienalga ko.

E elen-lena 18.04.2023

Viss bija pareizi. Tieši "atmaksa uz karti" tika nospiests. Es vairs nevēlos no turienes pasūtīt. Ja godīgi, tas ir pretīgi. Vai tiešām viņu darbi ir tik slikti, ka viņi jau ir tikuši līdz vienkāršai zādzībai.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы