Alfa tirdzniecības centrs - Ziemassvētku salavecis

Traumatiska pieredze 5 gadus vecam bērnam pie ziemassvētku vecīša, ar kuru varēja fotogrāfēties un apsēsties viņam blakus. Bet, kad bērns dēļ uztraukuma bija aizmirsis pantiņu un viņam pa to neideva saldumam našķi kā pārējiem bērniem pirms viņa, viņš sāka raudāt un mums kā vecākiem bija ļoti grūti uz to noskatīties un pēc tam viņam skaidrot, kādēļ viņam neideva. Briesmīga pirmā tikšanās. Kā šīs atrakcijas organizētājiem, jums iepriekš vajag pabrīdināt, kāaobligāti ir jāzin un jāskaita pantiņš, nekur nebija teikts un nebija nekāda izkārtne. Nožēlojami.

16.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (5)

B Bez_vārds 16.12.2023

😁😁😁😁 ja jau tagad ar pantiņu netiek galā tad ko vēlāk darīs? Kārtējais siltumnīcas augs aug.

B Bez_vārds 16.12.2023

:D :D :D :D aug kārtējais siltumnīcas augs :D :D :D :D pat izdomā cīnīties ar slavecīti :D ko darīs, kad armijā būs jāiet, arī sūdzēsies, ka pienākusi pavēste? :D :D :D

T tainsīgatiesa 17.12.2023

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

O Observatorija 17.12.2023

nabaga berns,žel

RAMONA👀 17.12.2023

Es ceru, ka Jūs saprotiet, ka bērnu par izlutinātu ņuņņubaudzinat? Ja ir noteikumi, tie ir jāievēro. Ar ko Jūsu bērns ir labāks par citiem? Pareizi, ne ar ko.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы