LV RU

Alfa tirdzniecības centrs - Sīkie nariki

Katru dienu, it īpaši brīvdienās pa visiem Stūriem izkaisīti tie sīkie nariki. Kur reāli ir viņu vecāki? Cik var? Alfa nav vienīgais t/c kurā ir pilns ar šitiem laika diedelniekiem, kas vienkārši sēž un deldē laiku. Man kā apmeklētājam tas jau ir apriebies, viņi nosit visu iepirkšanās vaibu ar savām krievu dziesmām un debilo smiešanos. Tiešām apsargi nevar viņus izmest nafig? Un, lai tie sīkie iet un strādā. Reāli pieriebies. Lai labāk iet un nodarbojas ar sportu nevis tirinās te apkārt.

Комментарии (8)

C CilvēksParastais1 01.03.2020

Un kur citur viņiem iet? Šeit nav vainīga Alfa vai citi T/C, Rīgā vienkārši jauniešiem nav citur kur savākties, ''patusēt'' savā starpā. Ārā tusēt arī šādā laikā kā tagad negribas, mājās vecāki ''maisas pa kājām'', beigās Alfa sanāk vienīgā siltā vieta ar jumtu virs galvas.

Raitis Ozols 01.03.2020

Lai iet tusēt, piemēram, "Ezītī Miglā" :)

L Lielais sencis 02.03.2020

Lai iet un nodarbojas ar kaut ko lietderīgāk u. Sporto vai kaut kādā citādākā veidā pilnveido sevi. Savādāk paies gadi un pat āmuru rokās nevarēs noturēt tās makaronu rokas

G goblins1 03.03.2020

Tās ir sekas liberālismam un bērnu tiesībām. Pilns ar tādiem neko nemākošiem, kas vienu dienu pēkšņi izdomā, ka uz darbu nav jānāk vai vienkārši apnīk.

BondsBonds 02.03.2020

Tautītu fašistiem un nacionāļiem nav vieta Alfā. Ej uz kultūras namu.. Tavs vaibs beidzas kur sākas citu vaibs, speciāli tavai paaudzei..

_ _Barons_ 02.03.2020

NĀKOTNEI - Tie sīkie ir ""ALFAS BĒRNI". Chillo, smejās, bļaustās, nosit laiku, nerunā valsts valodā.

G goblins1 03.03.2020

tie ir nākamie nodokļu maksātāji, un tu piedāvā viņus vienkārši izmest ārā?

L Lielais sencis 05.03.2020

Kādi vēl maksātāji? Puse no tiem pļēguriem pat nezin, ko nozīmē darbs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы