www.sudzibas.lv Ag Buve Nemaksā algu un nedod oficiālu darba līgumu

Ag Buve - Nemaksā algu un nedod oficiālu darba līgumu

Mani pieņēma darba Sia Ag Buve, pieņēmējs, Kaspars Ūdrītis. Pēc nostrādātas nedēļās, līgums tā ari netika atvests, ka tika solīts. Solīja naudu maksāt katru nedēļu, kas ari netika izdarīts. Nostrādāju otru nedēļu, ari neka. Visu laiku kaut kādas atrunas. Šajā objekta, Antonijas iela 9, restorāns pagraba blakus drogas pa trepītēm leja, bez manim ari vel strādāja vairāki cilvēki. Kuri ari tika baroti tikai ar solījumiem. Neviens naudu līdz šim tā ari nav saņēmis, kad beidzot satiku šis iestādes saimnieku, uzzināju ka viņš Kasparam Ūdrītim naudu ir maksājis regulāri. Kad visu šo pateicu viņam, viņš objekta vispār vairs neparadījās. Tad pateicu ka vērsīšos iestādes, uz ko viņš atbildēja, ka viņam tas viss vienalga, lai eju kur gribu. Palīdziet atrisināt šo jautājumu. Kāpēc vienmēr jācieš strādniekiem? Acīmredzot Latvija ir liela problēma ar oficiālu darbu un darba samaksām.

Комментарии (6)

M Matiss Logvins Cirulis 14.05.2021

SIA SG BUVE

M Matiss Logvins Cirulis 14.05.2021

SIA AG BUVE

A asdasd123 14.05.2021

pats vainīgs . nav līguma - nav darba .

V vitols 15.05.2021

Vāc visus iespējamos pierādījumus un lieciniekus,ka tu tur strādāju un sūti iesniegumu darba inspekcijai.

Dodies uz Darba inspekciju!
https://www.vdi.gov.lv/lv/iestades-kontakti

Visiem pārējiem - Latvijas likumi nosaka, kā darba līgumam jābūt parakstītam PIRMS DARBA UZSĀKŠANAS! Nav līguma - nav jāstrādā, citādi paliksiet bez naudas! Mūsu valstī ir pietiekoši daudz darba devēju, kas ievēro likuma normas un godīgi maksā algas.

B Bauru karalis 16.05.2021

Sanāk jūs vēl sliktāk kā vergu izmantoja. Vergu vismaz baro

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы