www.sudzibas.lv About you Slikts serviss

About you - Slikts serviss

About You- ar tik ārkārtīgi sliktu servisu neesmu saskārusies. Pirmkārt ilgā piegāde- sākotnēji viņi norāda vienu datumu, bet prece atnāk citā. Otrkārt- tiek atsūtīts pilnīgi cits izmērs, kas tika pasūtīts. Un treškārt naudas atgriezšana- no sākuma tiek norādīts, ka nauda tiks atgriezta konkrētā datumā, tā nenotiek. Kad rakstu uz palīdzības dienestu, saka, ka naudas pieteikums bijis vakar un naudai jābūt 2-5 darba dienu laikā. Paiet šīs dienas, naudas nav. Atkal sūtu jautājumu, kad būs nauda, atkal izskan tāda pati atbilde kā iepriekš- nauda tiks atgriezta 2-5 darba dienu laikā un pieteikums veikts vakar.
Kopistiski jau sen pagājušas šīs 14 dienas, ko viņi sola savā mājas lapā.

Kā kompensācija tiek iedots kupons 15% atlaidei. Paldies, protams, bet vai viņi tiešām domā, ka kādreiz vēl kaut ko no viņiem sūtīšu?!

S

Комментарии (3)

B Bez_vārds 06.01.2023

Nekad nav bijušas problēmas ar aboutyou. Tieši svētku laikā pasūtīju preces, uzreiz pēc svētkiem tika piegādātas. Mūžīgi būs kādi problemātiskie pircēji,kuriem nekad nekas laikā nenotiek. Neko sliktu nevaru teikt par aboutyou veikalu.

Good Intentions 07.01.2023

Jebkurā vietnē kādam var būt negatīva pieredze. Internetā neviens no tā nav pasargāts.

M MF7 07.01.2023

Ideālāku interneta veikalu nevaru atrast. Vairāk par divām dienām prece nav kavējusies. Preces kvalitāte teicama!🤗 Attieksme arī superīga. Pieredze tikai pozitīva vairāku gadu garumā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы