www.sudzibas.lv About you Prece, kas ir brāķis pārdošana

About you - Prece, kas ir brāķis pārdošana

Iegādājos siltu sporta jaku. Piegāde bija ļoti ātra, nopriecājos, bet veltīgi, jo... Uzmērot jaku un ieliekot rokas kabatās, izrādās, ka kreisā kabata nav aizšūta vispār! Pie tam, šī vieta aplīmēta ar baltu līmlenti, tādējādi norādot, ka tas ir rūpnīcas defekts! Nu, kas tas ir? Krāpšana? Pircēju muļķošana? Zinot, ka ir defekts, tomēr tirgot preci! Sazinājos ar ay, lūdzu pārskaitīt naudu preces remontam. Nē, to viņi nedarot. Es varot tikai sūtīt atpakaļ! Kāpēc man ar to lieki jānodarbojas? Gaidīšu kurjeru. Vai kurjers nevar atvest kvalitatīvu preci vietā? Nē, tā arī viņi nedarot. Nu, tad jādomā, ka brāķis vien tiek tirgots un kvalitatīvu preču, ar kurām nomainīt nemaz nav.
Vispār, tas nav pirmais gadījums. Pirms pēris mēnešiem pasūtīju kleitu, tā tika atsūtīta ar notrūkušu sasienamu saitīti. Toreiz nepievērsu uzmanību, domāju - kam negadās, bet, acīmredzot šis internetveikals ir brāķu un brāķīšu tirgotava... Neiesaku.

Комментарии (1)

T taisnibascinitajs3 13.01.2023

About you ir visvienkāršākā atgriešana starp internetveikaliem, uzlīmē atgriešanas lapiņu kas bija kastē un to noskenē Omniva, gatavs, pēc pāris dienām atgriezta nauda. Jābūt īpaši stulbam, lai to nemācētu un gaidītu, ka sūtīs Tev naudu nesaņemot atpakaļ preci.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы