www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss | naudas neatgriešana

Решено1a.lv - Slikts serviss | naudas neatgriešana

Internetveikalā tika pasūtīts gludināmais dēlis (pēc apraksta un attēliem, tas bija Pelēkais no Karcher SI 4 Iron Kit), bet piegādāts tika Dzeltenais no Karcher SI 4 EasyFix IRON. Uzrakstīju par problēmu, kur man piedāvāja preci paturēt un iedot 20eur "atlaidi" (prece maksā 258,79). Protams, nepiekritu un preci atgriezu atpakaļ. Solīja naudu atgriezt 14 dienu laikā. Protams, nekas nav atgriezts atpakaļ, nemaz nerunājot, ka samaksāju kurjeram par piegādi, kas man nebija vajadzīga un izmaksām, kas bija, lai nogādātu gludināmo dēli klientu apkalpošanas centrā. Uzrakstīju viņiem e-pastu, gaidu atbildi līdz rītam. Lasot citas sūdzības, neplānoju auklēties un uzreiz griezties arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

22.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 24.09.2021

Labdien, Laura!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju.
Informācija par naudas atmaksu ir nodota grāmatvedībai.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

Жалоба успешно разрешена Laura Kadrija 27.09.2021

Pēc e-pasta aun zvana, kurā paudi intormāciju, ka man nav laika skaidroties un sūtīšu info uz PTAC (un tā arī būtu darījusi, iesniegums bija uzrakstīts, atlika vien nosūtīt) 18 dienas pēc preces agriešans nauda atskaitīta.
Paldies 1a.lv. Joprojām, ja nav nekādu problēmu un nav nepieciešams klientu centrs 1a.lv ir pieklājīgs veikals, bet tiklīdz vajadzīga konsultācija (un tas ir bieži) ir problēmas.

Комментарии (1)

MURAKAMI 22.09.2021

Tā kā firma ir Lietuvas, mocību būs daudz.
Pats pāgāju caur PTAC ar 1a.lv
Būs Jums jāsagatavo daudz dokumentu, jo viņi sūtīs kollēģiem uz Lietuvas PTAC'u... ;)
Veiksmi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы