www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, lietota prece, neatgriež naudu

Решено1a.lv - Slikts serviss, lietota prece, neatgriež naudu

Nopirku portatīvo datoru 1a.lv veikalā, pasūtījuma numurs B000691570. Bija norādīts, ka prece ir jauna, ar bojātu iepakojumu, bet kad saņēmu preci, tika konstatēts, ka portatīvais jau bija lietots. Windows bija aktivizēts, ka arī bija saglabāts wi-fi tīkls "MData". MData ir cits interneta veikals, kas tirgo lietotos portatīvos datorus. Pārbaudot pēc serijas numura komplektāciju, konstatēts, ka datoram jābūt ar 250gb cieto disku, bet dators bija ar 500gb cieto, kas nozīmē, ka cietais disks arī jau bija mainīts. Sanāk 1a.lv iepērk lietotus datorus no Mdata,un vēlāk tirgo kā "jaunas". Pieprasīju uzreiz naudas atgriešanu, pateica, ka nauda tiks atgriezta 14 dienu laikā, bet pagāja jau 16 dienas, nekas nav atgriezts un joprojām nav zināms, kad tā tiks atgriezta. Pirmo reizi tāda pieredze, bet noteikti vairs nepieperkšos minētajā veikalā, ka arī būs jāraksta uz PTAC, jo, izskatās, ka cilvēki dara, ko viņi grib, maldina patērētājus, ka arī velk laiku ar naudas atgriešanu.

27.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 28.09.2021

Labdien,
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju. Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam šādas preces kā jaunas. Preces tiek pasūtītas no piegādātāju noliktavām, ja prece ir atjaunota vai bojāts tās iepakojums tā tiek ievietota attiecīgajā kategorijā. Šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Vēlamies Jūs informēt, ka Jums tika veikta pilna naudas atmaksa.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

Жалоба успешно разрешена vladee 28.09.2021

Labdien!
Paldies, nauda pilnā apmērā tika atgriezta. Tomēr, preces ar bojātu iepakojumu un atjaunotas preces ir pavisām dažādas lietas, sludinājumā tieši bija rakstīts, ka prece ir jauna, un ir tikai ar bojāto iepakojumu.

V

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы