LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Решено1a.lv - Slikts serviss

15. Aprīlī pasūtīju sienas lampas, plānotā piegāde bija 23. Aprīlis, taču 23. - jā saņēmu epastu, ka minētās lampas noliktavā beigušās un saņemšu naudu atpakaļ 1-2 darba dienu laikā. Cerēsim, ka tā arī būs, bet vai tiešām bija vajadzīga nedēļa, lai noskaidrotu, ka prece beigusies? Es jau sen būtu meklēJusi citur, jūtos ļoti vīlusies.

24.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 26.04.2020

Labdien,

Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja. Naudu par atceltu pasūtījumu pārskaitām 1-2 darba dienu laikā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 25.05.2020

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (1)

Džozefīne 24.04.2020

Vai tiešām Tev nav skaidrs, ka neesi vienīgā, kura iepērkas šajā internetveikalā?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы