LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts remonta serviss

1a.lv - Slikts remonta serviss

Es nopirku datoru asus vivobook flip 14 (3258180597629) 21. Oktobrī. Lietoju viņu 3 mēnešus, bet pēc tam man Saka trokšņot ventilators. Atdevu viņu servisscentrā (09.02.2021) , esmu saņēmusi atpakaļ viņu šodien (17.02.2021) . Viņu man atdeva pirmkārt, ar salauzto korpusa Stūri un kad es atbraucu mājas, gribēju to ieslēgt, bet viņš ļoti ilgi ieslēdzas.
Vēlāk kad es atveru internet saiti, viņš apstājas un beidza reaģēt. Pēc kāda laika es varēju iziet no interneta uz desktopu, un dators atkal beidza reaģēt, pēc tam pazuda wallpaper, bet palika tikai faili. Un tagad pazuda arī visi faili, palika baltais fons un es nevaru neizlēgt, nepārrestartēt.

17.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 23.02.2021

Labdien,
Autorizētais servisa centrs sniedza atzinumu, ka prece ir salabota un ir darba kārtībā.
Ja prece nedarbojas lūgums preci atkārtoti nogādāt autorizētajā servisa centrā, lai atkārtoti tiktu veikta diagnostika.
Ceram uz pozitīvu sadarbību.

Комментарии (3)

E Elīna Jansone 18.02.2021

Skatos , dators kad tika pieņemts nebija atzīme par korpusu bojātu , un pēc remonta ir atnācis bojāts , nepieņemtu atpakaļ, lai labo jo paši ir saplēsuši , jo mehānisks bojājums ir mehānisks , kad no mūsu puses ir mehāniski bojājumi tā uzreiz garantija ir atteikta:D

1a ir krāpnieki. Var palasīt citas sūdzības un ļoti viegli to saprast.

T Taisnīgums99 18.02.2021

a tur skaidri un gaishi rakstits ka portjiks bija servisaICT, kads 1A sakars tur?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы