LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Prece ar defektiem

1a.lv - Prece ar defektiem

Pirms kāda laika iegādājos Microsoft Xbox One S 1TB White + Wireless Controller, par it kā ļoti labu cenu. Jau pēc mēneša konstatēju, ka vienai no pultīm ir defekts līdz ar to, nav iespējams spēlēt sporta spēles ar draugiem, kas principā bija viens no pirkšanas iemesliem. Viņi piedāvā 2 gadu garantiju, tādēļ vēlējos to izmantot.Pirmkārt, ir ļoti grūti sakontaktēties ar servisu, viņus nekādies nevar dabūt rokā - servisa tālruņa numurs neeksistē un jāraksta neskaitāmi e-pasti, lai kāds beidzot atbildētu. Aizvedu pie viņiem, viņi konstatēja defektu un tad nosūtīja ražotājam. Šis viss process, protams, aizņem ilgu laiku aptuveni 3 mēneši. Kad prece tika atgriezta ar itkā novērstu bojājumu, nācās konstatēt, ka nekas nav izdarīts. Prece nav apmainīta pret jaunu, prece nav salabota - pults ar atgriezta atpakaļ tādā pašā stāvoklī ar joprojām esošu defektu, slēdzas ārā un zūd savienojums. Turklāt, pats bēdīgākais visā šajā ir arī tas, ka XBOX laikam ir rūpnīcas brāķis pats par sevi. Spēles kā futbols, offline režīmā lago un raustās, kas būtībā padara spēli nebaudāmu. Kad sazinājos par šo problēmu, vienīgais ko man bija piedāvāja bija atkal sūtīt uz garantiju... Šī kompānija vienkārši ņirgājas un neprot strādāt ar klientiem, es devu pietiekami daudz laika, lai viņi šo bēdīgo pieredzi vērstu par labu, bet tagad es tiešām esmu ļoti sarūgtināts! Iesaku tiešām nepirkt neko no viņiem, saku to ar pārliecību, jo tieši līdzīgs scenārijs bija jau ar citu produktu, kas tika pasūtīts no viņiem. Šis nav pirmais gadījums!

03.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 04.10.2019

Labdien,
Autorizētais servisa centrs ir veicis precei remontu un sniedzis atzinumu, ka prece ir darba kārtībā.
Ja prece nedarbojas lūgums preci nogādāt servisa centrā, lai atkārtoti tiktu veikta diagnostika.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Комментарии (3)

Ventilators 04.10.2019

Laikam jau esi reģistrējis savu ierīci Microsoft kontā. Paņem un piesaki tur servisu, varbūt ātrāk viss notiks. Dažkārt šamie izsauc kurjeru un paņem no tevis ierīci un atved tev vietā jaunu. Nezinu gan īsti vai ar LV viņi strādā, bet vajadzētu tā būt.

Xbox kontrolieru pogas un savienojums - jep.. ja nekļudos gadi trīs kā riņķī un nekas nav mainījies. Pogas iestrēgst, bezvadu savienojumumam nevar būt šķēršļi priekšā, pat kaķis paiet garām nedrīkst. Nekas nav mainījies.

Jake Robert 04.10.2019

Es skatos ss ir viens xbox pārdošanā, tas esi tu 150 Eur ?

Re Reinis Rudzītis 09.10.2019

Nē, tas nebija mans. Tur ir vecais modelis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашей политикой защиты данных.

Принять файлы