LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Neobjektivs piegadašanas laiks

Решено1a.lv - Neobjektivs piegadašanas laiks

Labdien. Lielas problemas ar pirkumu piegadašanas polituku, kur pasutot skuvekļus, divu dienu piegades laiks nomainas uz menesi. Liels sarugtinajums, ka kartejo reizi esmu uzkapis uz ta pasha grabekļa un paļāvies uz 1a.lv. Ir bijušas iepriekšējas pieredzes, kad tiek ntas reizes pagarinats piegades laiks. 1a.lv moto - laiks ir relativs jedziens.

14.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 15.11.2018

Labdien, nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Šobrīd 97 % no visiem pasūtījumiem tiek piegādāti plānotajā laikā, bet darām visu iespējamo, lai sasniegtu 100 % rezultātu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.12.2018

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (1)

J Just_T 15.11.2018

Šķiet , ka ļooooti daudz cilvēki tiek zem šiem 3%.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы