www.sudzibas.lv 1a.lv Melošana, slikts serviss

Решено1a.lv - Melošana, slikts serviss

Vairāk kā pirms 2. Mēnešiem (28.12.2021) nosūtiju procesoru 1a.lv garantijas remonta servisam.
Solija, ka process ilgst 14-70 kalendārajām dienām. Tas laiks jau ir pagājis un nekādu ziņu no viņiem nav. Katru reizi kad prasu, kas notiek man atbild, ka prece ir servisā.
Zinu, ka šo procesu var veikt daudz ātrāk, jo vienreiz saskāros ar cita interneta veikala garantijas servisu un viņiem tas prasija mazāk kā 2. Nedēļas.
Par šo problēmu cilvēki sūdzas jau no 2013. Gada, būtu laiks to sakārtot.
Man nāksies sūdzēties vēl tālāk, ja līdz lieldienām šis nebūs atrisināts, jo man ir steidzami plāni, kas tiek kavēti viņu dēļ.
Rma-2423735-1

08.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена ŽiglisKaajis 09.03.2022

Viss kārtība nonāca pie slēdziena nākošajā dienā. Tomēr vajadzētu norādīt, ka process var ilgt ilgāk par 70 dienām.
Manā gadijumā 5 dienas pāri.

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 11.03.2022

Labdien!
Atvainojamies par to, ka situācijas risināšana bija ieilgusi. Dažkārt, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, prece atrodas servisa centrā ilgāk kā plānots. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību.

ž

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы