LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Maldinoša reklāma, krāpšana

1a.lv - Maldinoša reklāma, krāpšana

Cūcība! Iedomājieties - vēlos es nopirkt preci 1000 e vērtībā. Ieeju saitos www.kurpirkt.lv un www.salīdzini.lv . Abos saitos vislētākais piedāvājums ir interneta veikalā -www.1a.lv . Nedēļas 2 atpakaļ tur jau biju iepircies - patika.
Sāku noformēt pirkumu un procesa laikā vēl jāpiepliso 9.80 eiro par pasūtījuma apstrādi! Beigās cena izlīdzinās ar citiem interneta veikaliem. Tu var uzskatīt par maldinošu reklāmu. Turklāt, saitos redzama informācija norāda, ka viņu noliktavā stāv 5 preces. Realitātē pasūtītā prece būs pēc 2 nedēļām.
Esiet cilvēki modri - nekas tur nav lētāks kā citur. Vienkārši maldinoša reklāma , krāpšanās, mārketinga triks ar kuru Jūs pataisa par muļķiem.

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 18.08.2017

Labdien,

Formējot pasūtījumu mūsu mājās lapā ir norādīta informācija par pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu.
Apkalpošanas apstrādes maksa netiek piemērota, ja apmaksas veidu
izvēlaties ar pārskaitījumu. Pie katras preces mūsu mājās lapā ir norādītā informācija par saņemšanas laiku un katrai preces tas laiks ir individuāls.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Комментарии (1)

Dainis 18.08.2017

Kā vienmēr, skopais maksā dubultā! :) Kamēr būs tādi cilvēki kā jūs, tikmēr šādi kantori eksistēs un pelnīs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы