LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Ļoti slikts serviss

1a.lv - Ļoti slikts serviss

04.03. Veicu pasūtījumu. Pasūtīju jaunu telefonu un maciņu. Mājaslapā norādīts, ka piegāde tiek veikta 2-5 darba dienu laikā, šodien ir 14.04. , tika rakstīti vairāki e-pasti un vairākas reizes zvanīts, bet visu laiku tikai kaut kādas atrunas. Solījās piegādāt līdz 29.03. Protams, nekā. Kad sāku atkal rakstīt, man atbildēja, ka piegāde kavējās dēļ tā, ka nevar piegādāt telefona maciņu, piekritu no viņa atteikties lai ātrāk saņemtu savu telefonu. Bet kā izrādās, tad visu šo procesu tas nekā nav ietekmējis. Un naudu par preci no kuras atteicos gaidu jau 5 darba dienas... Esmu šokā, pirmo un pēdējo reizi kaut ko pasūtu no šī portāla! Nekādu konkrētu atbilžu vai informācijas, ja uzņēmums netiek galā ar visiem saviem pasūtījumiem vai arī Dpd kurjeri ir tik noslogoti, ka nevar pus otru mēnesi piegādāt mazu paciņu no Rīgas uz Alūksni, tad varbūt vajag piesaistīt kādu citu piegādes kompāniju vai galu galā sākt izmantot pasta pakalpojumus!

14.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 19.04.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Saistībā ar pasūtījumu apjomu, to piegāde, diemžēl, var aizkavējusies.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

A

Комментарии (2)

M Mārīte Mazkalniņa 11.11.2020
Slikts servissss

Nekad nevienam neiesaku šo kantori!Operatore Katrīna tēlo muļķi un vaino pie visa DPD...attieksme briesmīga!Ja pati nezvanītos un nemeklētu savu preci,tad vispār nekad nedabūtu...ļooti esmu vīlusies...fui 1a.lv...

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы