LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšanās, slikts serviss

1a.lv - Krāpšanās, slikts serviss

Pasūtījuma numurs b000244811

noformējām pasūtījumu uz nomaksu 29.11.20.
Pasūtīts ledusskapis, tvaika nosūcējs ar filtru.
1a.lv apstiprināja pasūtījumu 30.11.20.
Piegāde tika vairākas reizes atlikta uz nenoteiktu datumu.
17.12.20 saņēmām epastu ka piegādes laikā sūtījumus tika bojāts, un tiks atgriezts noliktavā. Uzrakstīja ka pasūtījums tiks atcelts.
Nesaprotamu apstākļu dēļ decembra beigās tomēr tika piegādāts tvaika nosūcējs ar filtru.
Janvārī sākās nomaksas maksājumi uz pilnu pasūtījuma summu kas ietver arī ledusskapi. 1a.lv sadarbības partneris inbank Latvia paskaidroja, ka maksājuma summu nesamazinās, un ka par 1a.lv pasūtījumu izpildi neatbild.
Vairākkārtīgi esam sazinājušies ar 1a.lv gan telefoniski, gan caur epastu. Abos saziņu veidos konkrētas atbildes netika sniegtas, solīja noskaidrot un sazināties, kas nekad netika darīts. Pēc daudziem mūsu uzstājīgiem centieniem atrisināt lietu (samazināt maksājuma summu atbilstoši daļēji izpildītam pasūtījumam, vai izsniegt alternatīvu ledusskapi) , 1a.lv 26.02.21 atsūtīja divus atsevišķus epastus, vienā norādot ka pasūtījums ir izpildīts pilnā apmērā, un otrajā epastā tika atsūtīts faktūr rēķins kurā norādītas visas pasūtītās preces ieskaitot nepiegādāto ledusskapi, kā arī garantijas taloni visām precēm. Sazvanot klientu servisu, kā parasti mums netika sniegtas konkrētas atbildes, un solījās "visu uzzināt" un sazināties.

Rezultātā, aptuveni 3 mēnešus no pasūtījuma veikšanas mums nav pasūtītās preces, un tiek maksāts kredīts par nepiegādāto preci.

02.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 09.03.2021

Labdien,
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju.
Situācija ir atrisināta un informācija par summas maiņu līzinga kompānijai ir nosūtīta.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

B

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы