LV RU
www.sudzibas.lv 1a.lv Atsūtīja preci ar citu piegādes firmu

Решено1a.lv - Atsūtīja preci ar citu piegādes firmu

Pasūtīju preci un veicu apmaksu internetā, pirms apmaksas izvēlējos piegādi uz Dpd pickup uz konkrēto adresi ar konkrēto skapi. Beigās viņi atdeva preci firmai smartpost, kuri piegādi veica uz citu adresi uz savu konkrēto skaipi. Kurš pie tam vēl atdodas iekštelpās un to var izņemt ar laika ierobežojumiem. Pluss jāblandas uz otru pilsētas pusi.
Protams liels pluss, ka es pasūtīju sestdien un atnāca jau pirmdien, bet ar šīm problēmām mani tagad tas vispār neinteresē. Pielikumā pievienoju divus skrinšotus - ar adresi uz kurieni es pasūtīju 1a mājaslapā, un otru no īsziņas uz kurieni atnāca un ka tur īsziņā nav norādīts laiks, kad es varu izņemt + atradu e-pastu no pašiem 1a, kur viņi uzrakstīja uz kurieni būs piegāde.
Tāda patvaļība ir nepiņemama.

29.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Vladimirs Nikandrovs 30.03.2021

Problēma ir atrisināta. Es ĻOTI atvainojos 1a.lv priekšā, jo apvainoju viņus par neko, tā nemaz nebija viņu prece, bet prece no aliexpress un es nezinaju ka viņi sūtīs viņu ne uz pastu. Problēma nav aktuāla, 1a ir malači.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы