www.sudzibas.lv 1a.lv Asus Gamins tuf portatīvais dators

1a.lv - Asus Gamins tuf portatīvais dators

Nopirku jaunu portatīvo datoru. Sludinājumā rakstīts procesors Intel® Core™ i5 ar 8 kodoliem. Kā average lietotājs saprotu, jo vairāk kodolu, jo labāk. Papētu sīkāk nemaz 8 kodoli šim procesoram nevar būt tikai 4. Sludinājumā teikts windows 10 home nāk līdzi. Ieslēdzu saņemot datoru iekšā un atklājas, ka windows nemaz nav.

10.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от 1a.lv Ответ от представителя 11.02.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju un lai pārliecinātos vai prece ir iegādāta 1a.lv. Dažreiz gadās situācijas, kad saņemam kļūdainu preču aprakstu no piegādātāja, tās vienmēr maksimāli ātri izlabojam, ja saņemam informāciju par kļūdas iespējamību.
Ja preces Jūs neapmierina šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Комментарии (2)

K Kallius Amycus 10.02.2021

Jā. Pat 10. paaudzes i5 cpu ir ar 6 kodoliem un 12 celiņiem - tātad, maldināšana.
Un par win 10 home OS - tā arī ir nopietna maldināšana, ja ir solīts, bet nav aprīkots ar licencētu Win 10 , tā ir atšķirība cenas izteiksmē pat vairāk kā 100 e
iesaku rakstīt sūdzību patērētāju aizsardzības birojam (PTAC)

Pa taisno uz patērētāju tiesību aizsardzības dienestu. Lai jau taisa ciet šo "veikalu". 1a.lv jau ne reiz maldina cilvēkus, absolūti bezatbildigs un klientu ne respektošs uzņēmums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы