www.sudzibas.lv Zpping Milano Apavu kvalitāte?

Zpping Milano - Apavu kvalitāte?

Pirms nedēļas nopirku, Zpping Milano apavus, tā kā biju lielā steigā, nemaz nevilku otru apavu kājā, un nopirku apavus.Nākošajā dienā, uzvelkot kājās, konstatēju, ka apaviem ir švīka(gluži kā ar rīvi pārbraukts pāri) uz purngala, sānā;nebija liela, bet pamanāma gan.Protams, nesu apavus uz veikalu, kur pārdevējas man pārmeta, ko es te iedomājos, mana vainaā..Es atvainojos, bet tā ir nauda, un gribētu redzēt arī to kvalitāti.Protams, jautāju ko darīt, līdz man piedāvāja veikt ekspertīzi(lieki būtu piebilst, ka man nepaziņoja par to, ka būs VĒL jāmaksā).
Pagāja nedēļa, e-pastā atnāca paziņojums, ka zābaku švīka ir mana vaina, nepareizi tos esmu nēsājusi(zābaki nebija velkāti+pat cenu zīme nebija noņemta no zābaka), ko it kā KĀDS ESOT KONSTATĒJIS AR ROKĀM UN ACĪM, tad pasakiet man lūdzu, kas tā par ekspertīzi??!Es varētu tikpat labi iedot savai mammai, lai apčamda zābaku!Un man par to vēl jāmaksā, cerēju uz nopietnāku attieksmi nevisi tīrāko "naudas izspiešanu"!Protams, samaksāju izdevumus un tagad varu "laimīgi" staigāt ar jauniem zābakiem, kam ir švīka.

M

Комментарии (1)

H hhheeehhh 26.09.2013

zapping veikals? khem, par kādu kvalitāti tu šeit runā?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы