Zoo Rakši - Personāls neredz ko dara apmeklētāji
Nesaprotu kāpēc apmeklētājiem ļauj ienākt aplokā pie kazām ja tās ir tik agresīvas? Tas ir bīstami ar maziem bērniem! Manam divus gadus vecajam bērniņam kaza ar ragiem iebadīja tā ka viņš sitienā nokrita, ļoti pārbijās, vai ir kāda trauma, grūti pateikt pagaidām. Es piemēram neesmu no laukiem un nepārzinu visu dzīvnikeku raksturus un ja jau aploks ir brīvi atvērts un atļauts ieiet, tātad tur ir droši, pat negaidīju ka kas tāds varētu notikt! Puse no tām kazām arī bij izbēgušas un brīvi staigāja pa teritoriju, un neviens viņas pat nesavāca.
Ļoti nepatīkama pieredze, bērns saraudājās un aizgājām prom.
Ja dzīvnieki kaut nedaudz var apdraudēt apmeklētājus, nu nedrīkst atļaut pie viņiem iet! Vārtiem ur jābūt slēgtiem, kā piemēram rīgas zoo.
Комментарии (3)
Ļaut 2gadīgam bērnam stāvēt pie kazas ar ragiem, tur jabūt prātam. Tāpat kā nezināt, ka kazas badās. Varējāt vēl ļaut pirkstiņus pie purna pielikt un tad vainot citus, ka vairs nav desmit. Vēl var zirgam no pakaļas pieiet.. Bet, jā, laikam jau darbiniekiem jābūt modrākiem un jāizsniedz instrukcijas dēļ tādiem kā Jūs, kuri dzīvniekus pat grāmatās nav redzējuši. Atvainojos, ja par skarbu.
Jums varbūt mājās uz rozetēm arī vajag uzrakstus, ka dakšiņas tur nebāzt? Varbūt pildspalvas arī aplimējat, lai visi zina, ka tinti nevajag dzert. Tak izmantojiet veselo saprātu.. vispār nesaprotu kā tik ilgi esat nodzīvojusi!
Dzīvnieki nav paredzami, ja kas.