LV RU
www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Dienas maksa no kuras nevar atteikties!!!

Zelta Zivtiņa - Dienas maksa no kuras nevar atteikties!!!

Tātad atkal! Nejauši pasūtīju BV nevis BS, viss ok, mana kļūda un izmantoju šo tarifu plānu nedēļu, kad tas beidzās manā zz kontā bija 3 eiro ar centiem, zz automātiski pieslēdz dienas tarifu attiecīgi iepriekšējam tarifu plānam dalot nedēļas maksu ar 1 dienu, manā gadījumā 0,89
bezlimits visam

∞ min | ∞ sms | ∞ mb

7 dienas zvani, sūti īsziņas un skrollē gigabaitus bez limita!
Un atceries, ja jaunā nedēļā tavā zz kontā būs mazāk par 4,49 €,  tiks pieslēgta tarifa dienas maksa – 0,89 €.
Lai pieslēgtu, sūti sms ar kodu bv uz numuru 1616

papildināju kredītu, lai būtu 5 eiro, jo gribēju pieslēgt citu tarifu, bet atkal norauta šī dienas maksa, līdz ar ko jāskrien atkal uz veikalu pēc kredīta, jo nekādīgi nevaru atslēgt šo dienas tarifu, nekur nav tādas informācijas vai iespējas, kaut sms sūta šādi: šobrīd tavam tarifu plānam bezlimits visam nav automatiskā pagarināšana.
Bet sanāk, ka dienas tarifam ir automātiskā pagarināšana, ko vispār nevar mainīt ne uz citu dienas tarifu, ne atslēgt! Izskatās, ka visu laiku tikai jāpapildina kredīts, lai varētu mainīt esošo situāciju! Kas tā par negodīgu praksi, ka klients nevar mainīt pat dienas tarifu, ja viņš to pat nevēlas!
Pieslēdz visu automātiski, bez piekrišanas un atslēgt vai mainīt nevar! Tikai atkal maksājot un pērkot kredītus!
Viss tiek organizēts pēc smalka naudas izkrāpšanas plāna, ļoti negodīgi un necilvēciski!

29.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Tele2 Latvija Ответ от представителя 29.01.2021

Esam sazinājušies un piedāvājuši savu risinājumu

Комментарии (2)

ē ērglis99 29.01.2021

Piekrītu, pats lietoju ZZ un ļoti neapmierina tas, ka visu laiku noņem 25 centus, kad tarifs ir noņemts. Kvalitāte ir ļoti kritusī pēdējo 10 gadu laiku, šausmīgi. Vienreiz papildināju kredītu, bet neieskaitīja konta (par to bija liels izbrīns) un beigās pat neko neieskaitīja atpakaļ un neizskatīja lietu.

A Agnese Balode 29.01.2021

Nē, nekāda risinājuma nav, tikai pataisa cilvēkus par muļķiem un novelk visu naudu ko var. Sūdzas retais, jo tie taču ir daži eiro mēnesī, kas pazūd, tomēr kopumā tiek nokrāpta liela nauda. Bet kā saka - ir aitas, būs cirpēji! Man pieteik izskatīju visus piedāvājumus un sapratu, ka ja tagad pie ZZ priekšapmaksā BS ir par 4.99, bet reāli citreiz sanāk krietni pārmaksāt, dēļ šiem dienas tarifiem, ko nav iespējams atslēgt, tad ZZ pēcapmaksā BS ir 6.50, kas arī nav lētāk, kā priekšapmaksa. Lmt sanāk 2.50 nedēļā bezlimita sarunas+sms, tātad 10 eiro mēnesī. Bet Bite piedāvā pāriet arī priekšapmaksā ar savu nr. bez maksas,kur bezlimita sarunas+sms mēnesī izmaksā 4.75.
Paldies! Savus secinājumus esmu izdarījusi, ar nākošo mēnesi uzneredzēšanos ZZ, ko izmantoju jau 15 gadus, varat norīt manu atlikumu, jo tas būs Jums būs pēdējais no manis, un esi sveicināta Bite! :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы