LV RU

Zelta Rasa Ziepniekalns - Attieksme pret bērnu

Regulāri tiek iekasēta nauda no vecākiem bez iespējas atteikties un bez čeka vai jebkāda dokumenta. Bērnu mēdz knaibīt un raustīt. Netiek pienākoši uzraudzīti bērni-tie gūst nopietnas traumas līdz asinīm un nolauztiem zobiem. Vadības attieksme ir vienaldzīga un nav pretimnākoša ja izsaki neapmierinātību par jebkādiem aspektiem. Telpas nevēdina un uzstāda nesamērīgus noteikumus kurus pamato ar meliem. Bērni tiek sodīti nedodot ēst.

Дополнено ieva 27.02.2020

šī problēma nav atrisināta

I

Комментарии (7)

T Turkey901 27.02.2020

Nomainiet bērnudārzu Jūs un pārējie, kurus kaut kas neapmierina!

Saivii 27.02.2020

Nomainot beernudaarzu situaaciju neatrisinaas, ir jaapublisko un jaakaununa taaadas iestaades,kuras par cilveekiem njirgaajaas..

T Turkey901 27.02.2020

Vecāki bieži vien ir neadekvāti un pieprasa no pedagogiem/ auklītēm neiespējamo.
Nevar bērnudārzā 1:1 auklēties kā vecāki iedomājas!

I ieva 27.02.2020

Protams jakaunina, ja nebūtu rindas valsts dārziņos vai alternatīvas, tad tādas iestādes ka privātatie bērnudarzi tikai vējš svilpotu.

I ieva 27.02.2020

Ierakstot google Zelta Rasa, atveras LTV sižeta par vardarbību Zelta Rasa, forums cālis.lv ar sūdzībām un sudzibas.lv ar vairākiem sūdzībām! Cilvēki raksta par bardaku no 2013 gada...varbūt jau laiks pievērt mutes vadībai un kko darīt, atzīt ka rīkojas nepareizi? Ka naudas iekasēšana bez čekiem ir prettiesiski? Ka berni pārnāk sasisti un ar izsistiem kaulas zobiem un tā ir viņu atbildība? Bernus turēt bada par 5. min nokavēšanos ir necilvēcīgi? Ar kādu nodomu Jus vērat vaļa bērnudārzu, tikai lai nopelnīt un viss? 2020. gads, nesaprotu kur attiecīgi dienesti skatas, varbūt vnk nav informēti?

⛔️ 28.02.2020

Kaut kāds divdomīgs nosaukums šai iestādei - Zelta rasa (apmīztais mauriņš)

T Turkey901 29.02.2020

Tikai psihiski nevesalam cilvēkam rodas tāda doma, ne bērniem vai viņu vecākiem.
Paši bērni ir - Zelta Rasa!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы