LV RU
www.sudzibas.lv Z500 Latvia Slikts serviss

Z500 Latvia - Slikts serviss

SIA "Z500 LATVIA" mājaslapa ļoti mūsdienīga, attīstīta ar plašu projektu klāstu, kas pamudina sazināties ar uzņēmumu. Taču uzņēmuma tēlu pilnībā sabojāja pirmais iespaids telefonzvanā.

Uzņēmuma saukļi mājaslapā "zvaniet tagad, rakstiet vai piesakiet konsultāciju un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem! " pilnībā neatbilst realitātei. Sazvanot uzņēmumu ar jautājumu, ka vēlos saņemt pirmo konsultāciju par mājokļa projekta iegādi, pretī saņēmu nelaipnu un rupju attieksmi, lai aizpildu mājaslapā formu un tad iespējams tiksimies. Zvana beigās vispār nomet klausuli.

Ja uzņēmuma vadībai interesē bizness un tā peļņa, tad pirmām kārtām būtu jāizvērtē kādi "pārdevēji" tiek pielaisti pie telefona klausules. Vairs nav ne mazākās vēlmes konsultēties pie šī uzņēmuma. Durvis vaļā konkurentiem.

Os

Ещё Z500 Latvia жалобы

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы