LV RU

Комментарии (3)

A Anna 23.04.2014

Tas saldējums ir vienkārši pretīgs. Vienreiz tur biju, ar to arī pietika.

B Beta 23.04.2014

Tas jau īsti arī nav saldējums, bet saldēts jogurts - tātad tas būs mazāk salds (un iespējams daudziem šķitīs mazāk garšīgs - bet tas ir gaumes jautājums). Man gadījās, ka bija ieskābis jogurts un par to informēju veikalu - viņi ļoti atvainojās un laboja šo situāciju, tāpēc, ja kādā veikalā ir nepietiekoši sasalis jogurts par to vajag informēt darbiniekus, iespējams šo problēmu ātri novērsīs.

Leonīds Osipovs 26.04.2014

Tas nekādā gadījumā nav saldējums, tam ir jābūt tādam, tāds saldēts jogurts ir domāts. Ja reiz tas negaršo pēc salēdjuma, tad varbūt pirms likt to mutē, bija jāpaskatās, kas tas īsti ir? Grūti ieraudzīt milzīgus uzrakstus visur, kas vēsta, par to, ka nav saldējums?
Līdzīgi būtu nopirkt ūdeni un sūdzēties par to, ka piens ir pilnīgi caurspīdīgs, nevis balts, un nez kāpēc garšo pēc ūdens. Būtu jau jauki ienākt kādā veikalā, nopirkt radio, pēc tam sūdzēties, ka nav bildes, ja vien tādā gadījumā to apmainītu pret televizoru.
Ir jāskatās, ko pērc un, pat ja pēc pirkuma joprojām nav skaids, ko esi apēdis, tad kaut kas nav kārtībā at tevi, nevis ar ēdienu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы