LV RU
www.sudzibas.lv Yandex taxi Žuļiks taksists

Yandex taxi - Žuļiks taksists

Pirmo reizi dzīvē telefonu atstāju taksī. (jā, mana vaina, bet kam negadās) . Tikko konstatējām ar draugu, ka telefons nav uz rokas, tad zvanījām uz manu telefonu. Taksists pacēla un pateica, ka nav laika šobrīd atvest, ka pēc pasūtījuma atvedīs. Nogaidījām 2 h līdz viņš izslēdza manu telefonu un viss vairs neatbildēja, protams, vēl draudēja ka mētīs laukā manu telefonu. Policijai zvanīju, bet tie neko nespēja palīdzēt kā vienmēr. No rīta uz Gogoļu ielu gājām, tur nebija jēgas iet kaut kādi pamuļķi brūk virsū bez maz vai sajūta itkā es būtu zaglis. No katra iecirkņa sūtīja uz nākamo. Beigās ielādēju aplikāciju, lai dabūtu taksista datus Ingus melderis, Renault Laguna, tq4187. Nodevu info yandex kompānijai, bet tie lika zvanīt uz "bort999", beidzot sazvanījām, nododot visu informāciju un devāmies uz ofisu, kur stundas laikā taksists atvedīšot telefonu. Uztaisīju jaunu sim karti, jo izrādās es nevarēju atbloķēt telefonu, jo redz taksists jau bija ielicis savu sim karti iekšā telefonā, nu super malacis, ofisa cilvēki tikai pasmējās, nebūtu ātri rīkojušies tad būtu paspējis kaut kur atbloķēt manu telefonu, labi, ka nesanāca. Tur viss skaidrs, ka zaglis tas Ingus ir nekas vairāk, domāja dabūt jaunu ierīci savā kontā. No tādiem darbiniekiem un zagļiem jāuzmanās.

Комментарии (2)

hola_amigo 29.04.2019

Fuj nekad nelietoshu Yandex taxi

Mrenaks Bravonis 01.11.2019

Šis labs - "jo redz taksists jau bija ielicis savu sim karti iekšā telefonā, nu super malacis"! Izcila taktika - atbildēt uz zvanu sākotnēji un pēc tam cerēt kaut kur pazust ar to ierīci.

Skumīgi, ka policisti atvairoši! Kādreiz atradu somu ar maku, telefonu, atslēgām. Aiznesu uz Matīsa ielas iecirkni, jo nevarēju sazvanīt/sameklēt īpašnieku pats. Tur visiem acis ieplestas, it kā es pilnīgs pamuļķis mantas atgriezdams ... bet nu tas tā, ne par tēmu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы