LV RU
www.sudzibas.lv WWL Houses Algas neizmaksāšana

РешеноWWL Houses - Algas neizmaksāšana

Sveiki! Neiesaku doties strādat uzWwl Houses. Tur darbojas tāds Helvijs un Janis . Kuri apkrāpj cilvēkus ar algam. Nostrādājam 4 cilvēki un dabūjam kasu dalinu no naudas un parejais paliek pie viniem sola tik ka izmaksas bet nu jau vairāk ka 2 mēneši rinki tādeļ cerības jau izmestas. Liekas nekāda liela nauda katram 950 euro bet nauda paliek nauda kadeļ kādam uzdavinat! Darbs ir Zviedrija Stokholma. Viņi ir dabūjusi logumu ar zviedriem cel majas tateikt ka pilsētiņu n dara ari visus iekšas darbus. Mēs personīgi darijam visādus darbus ko lika utt. Raustīja mus tur ka strikus no vietas uz vietu.
Dzīvošana ari talu no objekta 65 km katru ritu un vakaru ceļa 1h paiet. Jādzīvo pa 10 cilvēkiem maja. Personīgi mēs aizbraucam uz dzīvesvietu nebija ne gultas nekas. Dzīvojam 4 veci viesistama divus mēnešus:( cūcīgi galīgi.
1.mēnesi viss ok ar naudam pēc tam sakas visādi attaisnojumi.
Degvielu ari nelej uz darbu:( darba apģērbu ari teica ka dos bet aizbraucot pirkam pasi viņi tik nopirka jule kkadu leto virsjaku! ieteiktu jums Ludzu apdomat labi vai strādat pie tadiem.
Helvijs un Janis ar muti runa loti lavi uz to ari iekritam. Solijumi ir tadi ka liekas ka ir godīgākie cilvēki kadi redzeti :d

Жалоба успешно разрешена lauris.b 18.05.2017

ŠĪ sūdzība tika veiksmīgi atrisināta. Saņemam salu naudu taka viss ir kartība! Sazinājāmies ar darba devēju un viss veiksmīgi nokārtojas!

La

Комментарии (3)

hola_amigo 13.05.2017

Vards Uzvards?

Aigars31 14.05.2017

pasaule ir ljoti daudz cilveku kuri velas eksplutacijaa komsumacijaa citus un ne ar ko tas neatshkjiras tajaa bridii cilveeks no prostituutas ar suteneru... nu katraa zinjaa pasaulee jau spraagst visaadi explutaatori kurus pashi suteneri uzskata par spridzekljiem

La lauris.b 17.05.2017

Sveiki. Seit raksta pats sudzibu ievietotajs.
Atvainojos siem cilviekiem kuri ir piemineti sludinajuma. Izradas ka vini nav pie vainas un visas musu domstarpibas ir atrisinatas veiksmigi!
Lietas musu starpa ir atrisinatas!
Velreiz atvainojos pieminetajiem cilvekiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы