www.sudzibas.lv Worldventures Dreamtrips Krāpnieki,kas skalo smadzenes

Worldventures Dreamtrips - Krāpnieki,kas skalo smadzenes

You should be here! Krāpnieki, Mercure HotelLabdien, vēlējos jūs informēt par krāpniekiem, kas mēģina ievilināt šajā "vip travel klubā", kur jūs itkā ceļosiet pa super duper lielām atlaidēm, bet vēl arī pelnīsiet! Izklausās neticami vai ne? Tātad zem šī visa slēpjas tikai un vienīgi piramīda, kur jums jāievilina citi cilvēki un jāskalo smadzenes par to, ka viss tak ir super, tu būsi miljonārs, ceļosi bez maz vai par brīvu utt. Sākumā tev būs zvans no kāda kursabiedra, drauga vai e mails facebook ar to, ka man ir labs piedāvājums, bet atnāc uz mercute hotel 18:00 un es tev visu izstāstīšu! (Viņi darbojas arī citās vietās). Vilinoši vai ne? Tātad, ja uzķēries, tad esi atnācis uz turieni, tev sāks skalot smadzenes divi kungi vārdā Mareks un Andulis. Sāks rādīt prezentācijas cik viss ir skaisti, cik visi ir laimīgi utt. Tevi apstrādās tā, ka liksies Super, man ar tak vajag! Tikai iemaksā 250 $ un katru mēnesi tikai 50$ un tiksi pie "labākajiem" piedāvājumiem. Tie piedāvājumi ir pēdējais bullshits, tur nebūs nekādu labāku un lētāku piedāvājumi, lai kautkas būtu izdevīgāk tev visu laiki jāpiesaista cilvēki, jāmāna tajā visā iekšā. Tev stāsta, kas ir jāsaka, lai cilvēks uzķertos uz tā visa utt. Tikai, kad kādam uzdot jautājumu cik tad esi nopelnījis, viņš māk pateikt - nu, es tikai gadu es te. Es vēl tiecos. :d lai paātrinātu tavu izvēli viņiem būs piebilde - mēs drīz būsim Latvijā oficiāli, pasteidzies, jo tagad ir labākā cena un tu dabūsi daudz punktu, ko varēsi izmantot ceļojumā. To viņi saka jau gandrīz gadu. Šeit būtu darbiņš vid, kā ir ar nodokļiem. Ja jau viņi saņem "miljonus" tur. Kā arī bez tabu, jo tur notiek smadzeņu skalošana, ka tu pat nepamanīsi, ka esi iedevis savu bankas karti, lai samaksātu reģistrācijas maksu!!! Šeit lētāk nebūs un nekādu dzīvi jūs tur neizmainīsiet! (Viņu moto) turieties pa gabalu, ja kāds sauc uz "labu piedāvājumu tev", vai "man ir ko parādīt". Tie, kas aicina liekas, ka ir nozombēti :d

Комментарии (24)

S sūdzība28 04.11.2015

Cik stulbam vispār ir jābūt, lai kam tādam piekristu? Protams, ka kompānija meklēs mazus muļķīšus, kas notic visam un dod savu naudu.

T Taketrip 30.01.2019

Izlasiju so sudziibu un arii nesapratu, par ko cilveeks sudzaas? Kam piekrist? Sudzaas suudzeesanaas peec vai kaa? Varbuut varat pamatot savu sudziibu izskaidrot par ko tiesi taa ir?

N Niknaanorigas 04.11.2015

Tur pilns to muļķu salasās, un viens otram tik skalo smadzenes. Tie cilvēki liekas, ka ir nozombēti ar tiem saviem plakātiem un stāstiem cik viņu dzīve ir izmainījusies, ka ir tur :D liekas tik smieklīgi, tur jāiet pie ārsta ārstēties. Tas viss notiek ļoti agresīvā veidā, apmēram, kā ar to 24K Gold kosmētiku. Izskalo ļoti labi smadzenes un tu vienkārši piekrīti. Pēc laiciņa tik sāc saprast kas ir notcis!

Z ZiwCiw 04.11.2015

Ta nu gan. Vēl nesen meitenei atgrieza kompānijā naudiņu par ceļojumu, jo bija ceļojuma pasutita 5* viesnica, bet japarcelas bija uz 4*. Visu naudinu vinai kompanija atgrieza. Tā kā reāls piemers, ne izdomajums.

N Niknaanorigas 04.11.2015

.

N Niknaanorigas 04.11.2015

Tagad ar to vienu vienīgo piemēru jūs visu laiku skalosiet pārējiem cilvēkiem smadzenes? To tagad skandina katru reizi, kad atved ''jauniņo''. Nu un?? Nejau katru ceļošanas reizi jums būs par brīvu kautkas. Atrodiet normālu darbu un pelniet naudu, nevis velciet cilvēkus iekšā visādās muļķībās.

N Niknaanorigas 04.11.2015

Jums pašiem tika skalotas smadzenes un arī mācīts kā to darīt, reāli Jūs katrs esat aptīts ap pirkstu, un to jūs darat ar katru, viss uz apli, viena liela piramīda. Jūs tur reklamējaties kā kautkāda ģimene vai kas tur, nav laiks ārstēties?

N Niknaanorigas 04.11.2015

Id.. bars, kas uz viens otru aptin ap pirkstu un acīs skatoties mēģina ievilināt tajā visā. Kautkā arī neredzu ka kāds no jums tur visu laiku ceļotu :D tikai meklējat nākamos upurus.

N Niknaanorigas 04.11.2015

Vēlos tikai ar šo pabrīdināt tos, kas nav tur bijuši un ja uzaicina NEEJAT. lētāk pašam dabūt ceļojumus.

I Izmisums123 05.11.2015

Kāds kurs ir bijis tajā kompānija, kā izkļūt no tā visa ? Kādam jazvana vai jaraksta ? Diemžēl ari es uzķēros, domaju, ka māsīca mani tacu tada murga ne ievilktu, bet nu gadās ka ari pašiem tuvākajiem nevari uzticēties. Kā tikt ārā no šīs kompānijas ???

N Niknaanorigas 05.11.2015

Raksti uz viņu e mail, kautkur atradīsi kontaktinformācijā. Raksti savus pieslēgšanās datus un lai atslēdz. Es uz turieni rakstīju un mani izdzēsa. Bet par naudu vari aizmirst ko samaksāji. :( man neatgrieza. Uzrakstīju 16. Dienā. :(

N Niknaanorigas 05.11.2015

Mēģini uz šo [slēpt]@worldventures.com tas kas ar viņiem tagad notiek ir šausmas. Visiem uzmācas virsū.. Man liekas gatavi pat savu dvēseli pārdot, lai reģistrētu tur kādu :D

I Izmisums123 05.11.2015

Paldies, uzrakstīju viniem, teica ka sazināsies ar mani tuvākajā laikā, tagad laikam tikai jāgaida, ceru, ka nebūs ilgi jāgaida, savadak nāksies maksat vel vienu mēneša maksu

T Taketrip 30.01.2019

Par kadu menesa maksu juus runaajat, juus tak labi zinat ka sii menesa maksa ir uzkrajums savam celojumam, kompanija no jums neietur ne centa, kapeec juus publicejat tikai dalju no faktiem, vaajag paust pilnu un detalizeetu informaaciju, savadaak juus pasi esat kraapnieki, nomelnojat kompaniju un maldinat citus cilveekus.

N Niknaanorigas 05.11.2015

Man parasti atbildēja tikai nākam dienā. Viņiem cita laika josla. Žēl tikai, ka paliela nauda tiek pazaudēta. Bet būs mācība un ir ko citiem ieteikt, kas nezin šo "super" kompāniju.

L Liarliar 05.11.2015

Cilvēki, nu kāpēc jūs nejautājiet mātei guglei pirms iebāzt galvu kādā cilpā? http://twenty-somethingtravel.com/2013/07/worldventures-this-is-not-the-way-to-travel-the-world/
Un tas ir tikai viens raksts no daudziem.

N Niknaanorigas 05.11.2015

Neticējās, ka draugi var kautkādā tāda lietā ievilināt.. Tikai vēlāk saproti. Nezinu kā citi var ar to nodarboties bez sirdsapziņas pārmetumiem.. Pretīgi cilvēki.

L Liarliar 06.11.2015

Cerams, ka draugi nevadījās pēc "nekā personīga, tikai bizness", bet paši labticīgi maldījās :) un ievilka arī Jūs šajā kompānijā.

G Gita.1br 10.11.2015

Labdien! Jums raksta no 1. Biznesa radio. Varbūt Jūs vēlētos pastāstīt par pieredzēto ar minēto kompāniju radio ēterā? Var anonīmi un telefonintervijas formā. Ja esat ar mieru, atsūtiet savus kontaktus un nelielu notikušā atstāstu uz [slēpt]@1br.lv.

K Kristīne Lancere 04.12.2018

Esmu šajā kompānijā jau 3 nedēļas un man iet ļoti labi! Esmu priecīga par to ,ka šeit pievienojos! Daudzi izstājās 2015 gadā ārā ,jo viņiem nav pacietības un gribasspēka un tādi cilvēki nav domāti multilevela marketingam! Un šī situācija kompānijā izveidojās dēļ ķīniešiem,jo viņi veica dažādas mahinācijas! Un tie cilvēki ,kas lasa šos komentārus 2018 gadā nu neņemiet galvā tos! Ja gribat sīkāk parunāt varat man rakstīt facebook- Kristīne Lancere! Es jums parādīšu cik daudz jau cilvēki ir pievienojušies no LV un cik es jau pelnu ..parādīšu konta izdrukas!

M Mixx 08.10.2020

kurš šis viss balagāns palika?

M Mixx 08.10.2020

mani arī mēģināja ievilkt, lai samaksājot 200 eur un tad jāsavāc grupa un tad var braukt ceļojumos un no kaut kādas cilvēku piesaistīšanas pelnīt naudu. Tur darbojās tolaik Mareks Maķējevs, Andulis Vitte un vel tur kādi ērmi. Andulis vadīja grupas, murgoja par braucieniem utt. Izklausījās jau interesanti, bet man nebija pārliecība ka tas ir reāli. Tur centās iesaistīt sportistus, sabiedrībā pazīstamas personas. Nekas nav jādara no rita līdz vakaram jāsēž bārā un jāpārliecina cilvēki. Super darbs :) Bet bija kas uzķērās un samaksāja 200 eur un tad ar galiem tā nauda. Zināmu cilvēku šādi apkrāpa. Viņi apkrāpa draugus, paziņas, radus, kauna nebija nemaz.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы