LV RU
www.sudzibas.lv WEST1A/ Maskavas 418 Maldināšana, krāpšana

WEST1A/ Maskavas 418 - Maldināšana, krāpšana

Gribēju nopirkt auto, kā muļķis aizbraucu uz Rumbulu. Noskatīju automašīnu kas patika, uzmetot acis izskatījās labi, izbraucot likās labi, pārdevējs sastāstīja pilnas ausis ar to, cik mašīna laba un cik labi viss strādā, nav kur piesieties utt.. Ar to kā es iesēdināšu mašīnā sievu un sunīti, braukšu lieliskos ceļojumos un visiem vietas pietiks. Teica, ka mašīna ir tik laba, ka būs pirmais kurš nopirks to atpakaļ, kad es būšu izdomājis to pārdot nākošajam saimniekam.
Bija redzams, ka šasija bija apstrādāta pret koroziju, kas man patika, taču no motortelpas varēja novērot daudz virspusējās rūsas uz šasijas. Izteicu savas raizes pārdevējam, viņš man atcirta sakot to, ka šai mašīnai šasija ir neiznīcināma pat ja izskatās slikti, tikai tanks pārbraucot tai pāri varēs to bojāt. Es tobrīd nezināju to, ka R51 Pathfinder un D40 Navarai šasijas pārvēršas putekļos desmit gadus pēc ražošanas.
Jau izbraucot ārā no plača, ceļā uz CSDD, bremzes sāka agresīvi kratīt mašīnu pie katras bremzēšanas. Nekas traks, gan jau salocīts vai aprūsējis bremžu disks, es nodomāju. Pieminēju to pārdevējam, šis nospļāvās sakot, ka bremžu disks 30eur maksā. Pēc auto iegādes nobraucu pāris dienas, nopirku jaunus bremžu diskus, uzliku tos tikai, lai saprastu, ka ar jauniem diskiem situācija ir pasliktinājusies, jo pus bremžu sistēma ir iestrēgusi rūsā. Apakšā būdams, pamanīju cik briesmīgā stāvoklī ir šasija. Kad parādīju fotogrāfijas Arnim, viņš par mani pasmējās. Bija pagājušas piecas dienas kopš pirkuma. Atstāju mašīnu servisā. Mēneša laikā mašīna braukāja no servisa uz servisu ar vienu atbildi - nav uz kā metināt. Rāmis ir tā sapuvis, ka vienīgais variants ir to mainīt. Rezultātā esmu nopircis mašīnu, kurai vieta šrotā, bet tirgota tā tika kā "ļoti labā tehniskā un vizuālā stāvoklī".
Silti iesaku ikvienam turēties pa gabalu no šī plača un rupjā, negodprātīgā pārdevēja. Vispār no Rumbulas izvairīties vajag. Pērkot lietotu auto, neesiet tik stulbi kā es un nepažēlojiet 50eur priekš profesionālas auto apskates servisā, pat ja tas nozīmē doties turp uz evakuātora.

C

Комментарии (5)

L Lailailai 19.11.2019

Divus auto esmu pirkusi Rumbulā, vienu autoplacī Lietuvā. Nav bijušas problēmas. Iespējams Tava problēma ir Tavas nepiepildītas gaidas-cenas un kvalitātes samērība. Protams tas neizslēdz iespēju, ka pārdevējs Tev gadījies bl***.

L Lailailai 19.11.2019

Mani interesē kāpēc vārds “blēdis” ir “sazvaigžņots”? Tagad sanāk, ka rakstu rupjības, kas ir pilnīgi neiespējami publiskā vidē.

vards_uzvards 19.11.2019

Pardeveja Vards Uzvards

C chimp 19.11.2019

Arnis Opsis

I ilzīte123 13.01.2020

Neiesaku sadarboties ar Arni Opsi!
Kaut liekas lādzīgs cilvēks, tomēr tas ir maldinoši, jo cilvēks nepilda solīto un pēc tam meklē attaisnojumus utt.
Labāk no tādiem cilvēkiem pa gabalu, tāpat kā no visas Rumbulas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы