www.sudzibas.lv VSAA Neizpildīts darbs

VSAA - Neizpildīts darbs

Pirmkārt, slimības pabalsta iesnieguma apstrāde nenotika kamēr nepiezvanīju uz nodaļu un nepateicu, ka ir jau pagājis noteiktais 30 dienu termiņš. Otrkārt, saņemot paziņojumu izrādījās, ka slimības lapā esot viena kļūda kuras dēļ nevar izsniegt pabalstu. Tā vietā, lai sazinātos un norādītu kur tieši ir kļūda tiek izsniegts paziņojums, kurā nekas vispār netiek uzrādīts, sliktāk un neprecīzāk izveidotu dokumentu vispār neesmu redzējusi. Visu šo problēmu rezultātā man ir jātērē 3 dienas, lai vispār sazvanītu atbildīgo personu.
Kurš atmaksās tos rēķinu sodus? Ja mēs visi šādi strādāsim, tad noiesim pa burbuli.

05.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

.

Комментарии (2)

B Bez vārda vārds 05.04.2022

Piekrītu! Cerams, ka Jums viss izdosies! Te ir jācīnās... Veiksmi!

Debesis Vējā 05.04.2022

"Ja mēs visi šādi strādāsim, tad noiesim pa burbuli." Latvija jau sen ir pakaļā... Varat minusēt patiesību... Visi, kas ir apmierināti ar algu, apkalpošanas sferu un cenām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы