www.sudzibas.lv VSAA Naudas izmaksas aizķere

VSAA - Naudas izmaksas aizķere

Sveiki!

Iestājos bezdarbniekos 18 okt. Man izmaksāja par periodu līdz 31. Okt tikai 23. Novembrī! Es sapratu, ka tiks izmaksāts tagad no 18 līdz 18. Novembrim. Tas tiešām ir joks? Cilvēkam jāgaida nauda vēl mēnesi pēc mēneša cikla? Man izskaidroja. Izmaksa par ciklu no 1. Nov līdz 30. Nov izmaksās tikai 25 novembrī. Bērniem jāēd tagad! Ko iesakāt?

25.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (10)

Tas tik visiem... Jārēķinās ar algu izmaksāto piems aiziešanas, atvaļinājuma naudu, jā nav izmantota... Ko var padarīt? Tā visiem.

I Ineta Anikejeva 25.11.2022

Tas būtu jāmaina. Tas nav jāpieņem. Cilvēki ļauj sev kāpt uz galvas. Kad nodokļus novilkt, tad gan ilgi nedomā. Šī valsts nedomā ne par vienu. Mana situācija ir ok, bet redzu kāds apsmiekls te notiek.

O Oskars 25.11.2022

Valsts nav vainīga, ka nekrāj un ka nemāki rēķināt savu budžetu ;)

Good Intentions 25.11.2022

Jāmāk atlikt nauda.

Nav nekas jāmaina. Valstij nav līdzekļu, lai katram veiktu izmaksas ņrmot vērā individuālos periodus, kad iestājies bezdarbnieka statuss.

I Ineta Anikejeva 26.11.2022

Tas nāk no nomaksātiem nodokļiem, kas cilvēkam pienākas. Tad arī nodokļus lai velk nost pēc mēneša. Ja cikvēks uzsāk darbu kas tika apmaksāts pēc mēneša, tad kam vinam tie pabalsti, praktiski laikā, kad saņems algu.

I Ineta Anikejeva 26.11.2022

Kādēļ valsts nemāk krāt ? Kādēļ visām citām valstīm ir nauda, bet Latvijai priekš saviem iedzīvotājiem nekad nav, labāk jaunu tiltu uzbūvēsim!
Es nevelos no iekrājumiem ņemt, citiem tādu vispār nav, jo dzīvo no algas līdz algai, ar šīm inflāciju cenām. Par pensionāriem vispar nerunāsim.

Good Intentions 26.11.2022

Nopietni? Neņemsi no iekrājumiem un lai bērni badā sēž? Iesaku paņemt no iekrājumiem un pabarot bērnus.

I Ineta Anikejeva 27.11.2022

Vai teicu, ka neņemšu, lai pabarotu ? Teicu, ka nevēlos, ja pienākas saņemt ikmēneša naudu.
Mani satrauc tās māmiņas, kuràm nav no kurienes paņemt! Latvija ir eiropā, bet cilvēktiesību sistēma atpalikusi konkrēti.

Tak aizejiet uz VSAA filiāli un jautājiet visus neskaidros jautājumus. Tam arī konsultants ir piešķirts.
Variet precizēt, no kuras Eiropas valsts Latvija ir atpakalikusi?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы